Magdę Stępień niektórzy mogą kojarzyć z udziału w programie „Top Model”. Niemniej jednak zdecydowana większość połączy ją raczej z Jakubem Rzeźniczakiem i publicznym praniem brudów. Piłkarz rzucił bowiem celebrytkę, gdy ta była w 8. miesiącu ciąży i związał się niemal od razu z inną kobietą.

„Ktoś się pojawił w moim życiu” – Magda Stępień ma nowego faceta!

Jakub Rzeźniczak oświadczył się nowej partnerce

Magda Stępień obecnie sama wychowuje synka Oliwiera, a złamane serce leczy podróżami do egzotycznych miejsc. Nie tak dawno temu postanowiła spełnić swoje marzenie i razem z dzieckiem poleciała na Malediwy. Teraz wyleciała na dłużej do Dubaju i niespodziewanie ujawniła, że ktoś pojawił się w jej życiu i znów jest szczęśliwa.

Magda Stępień znów wyjechała na wakacje. Tym razem aż na miesiąc!

Jakub Rzeźniczak dwa tygodnie po wyznaniu swojej ex postanowił w końcu pochwalić się nową ukochaną. Po świętach wybrali się w podróż po Stanach Zjednoczonych: najpierw Nowy Jork, a teraz Los Angeles. Jak się okazało, para jest już zaręczona! Po kilku dniach plotkowania piłkarz sam się przyznał, że nowa partnerka „powiedziała TAK”. 

Jakub Rzeźniczak pokazał nową partnerkę na Instagramie!

Fot.Instagram/jakubrzezniczak25

Fot.Instagram/jakubrzezniczak25

Magda Stępień, mimo że z kimś się spotyka, to jednak nadal nie zapomniała o przeszłości. Internauci też nie ułatwiają influencerce i przesyłają jej wszystkie pojawiające się artykuły na temat Jakuba Rzeźniczaka. Z tego też powodu zadecydowała, że znika z social-mediów:

Od 6 miesięcy walczę o siebie, o to, żeby się podnieść, przed końcem roku pojawił się ktoś, kto dał mi siłę, aby iść dalej. Co nie zmienia faktu, że rana, po tym, co mnie spotkało, nadal jest i co chwilę ktoś ją rozgrzebuje. Wydarzenia z ostatnich dni, wiadomości, informacje zdjęcia, które otrzymała za każdym razem, za każdym razem przypominają mi te przykre chwile – wyznaje Magda.

Magda Stępień znika z Instagrama Fot.Instagram/MagdaStępień

Tłumaczy, że musi zniknąć z mediów społecznościowych dla swojego dobra i dziecka. Tę decyzję podjęła razem ze swoją terapeutką:

W trosce o siebie i o dobro moje i mojego dziecko, po analizach za i przeciw z moją terapeutką podjęłam o wycofaniu się z social-mediów. Nie chce już wracać do przeszłości, chce żyć swoim życiem – nowym życiem, a niestety Instagram i ludzie nie ułatwiają mi tego – pisze Stępień.

Co na to Jakub Rzeźniczak, że jego syn często wyjeżdża z Polski? Magda Stępień nam odpowiada

Zauważa, że jeśliby została na Instagramie, to internauci cały czas rozdrapywaliby ranę:

Wiem, że mi będzie łatwiej się odciąć od tego, co trudne, ponieważ jeśli bym została, wiem, że znajdą się osoby, które będą notorycznie uprzykrzać mi życie i zniszczy, to co odbudowałam. (…) – podkreśla.

Fot.Instagram/jakubrzezniczak25

Fot.Instagram/jakubrzezniczak25

Fot.Instagram/jakubrzezniczak25