Kiedy Magdalena Stępień przeżywa żałobę po śmierci syna, Jakub Rzeźniczak bawi się w najlepsze z nową ukochaną, Pauliną Nowicką. Oliwier zmarł w lipcu 2022 roku po walce z nowotworem wątroby.

Jakub Rzeźniczak w pierwszym wywiadzie po śmierci syna!

Jakub Rzeźniczak podarował partnerce przepiękny prezent

Wygląda na to, że Jakub Rzeźniczak szybko doszedł do siebie po stracie syna. Pałkarz co jakiś czas publikuje romantyczne kadry swojej nowej partnerki, ja na przykład nagranie z łóżka, tańce na parkiecie, czy wspólny tatuaż. Trzeba przyznać, że para jest w sobie szaleńczo zakochana!

Jakub Rzeźniczak zdradza, co dzieje się u syna Oliwiera!

Teraz Paulina Nowicka pochwaliła się uroczym prezentem od sportowca. Rzeźniczak zafundował swojej partnerce przepiękny bukiet czerwonych róż i wygląda na to, że bez żadnej okazji.

Kocham Cię – napisała Paulina Nowicka.

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak Fot. Instagram/paulinaa__nowicka

Wielu internautów uważa, że takie epatowanie miłością jest nie na miejscu, kiedy Magda Stępień nadal bardzo cierpi po stracie syna. Co jakiś czas dzieli się z fanami wspomnieniami związanymi z Oliwierkiem i przyznaje, że okropnie cierpi.

Każdy przeżywa żałobę w inny sposób, można ją przeżywać w ciszy, można mieć potrzebę odezwać się do ludzi, którzy tak bardzo pomogli nam w walce, można również trzymać to wszystko w sercu i żyć dalej, jak dawniej – tłumaczyła jakiś czas temu Stępień.

Kto był w ostatnich chwilach Oliwiera? Tabloid dowiedział się, czy Jakub Rzeźniczak przyleciał do syna

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak stracili syna

Magda Stępień ma ostatnią prośbę przed pogrzebem syna

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak Fot. Instagram/jakubrzezniczak25

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak Fot. Instagram/jakubrzezniczak25