Jamie Dornan (41 l.) został hospitalizowany po tym, jak podczas niedawnej podróży do Portugalii doznał objawów przypominających zawał serca. Okazało się, ze wywołały je toksyczne… gąsienice.

Jamie Dornan bawi się z dziećmi na placu zabaw

Gordon Smart, przyjaciel aktora i nowego ambasadora Loewe, początkowo myślał, że jego problemy zdrowotne wynikają z wypicia zbyt dużej ilości drinków poprzedniego wieczoru. Okazało się, że objawy były spowodowane spotkaniem z gąsienicami procesyjnymi…

Gąsienice te mają tysiące maleńkich włosków zawierających drażniące białko, które może powodować m.in. bolesne podrażnienia skóry, oczu i gardła.

Jamie Dornan hospitalizowany przez gąsienice

Gordon, około 20 minut po twoim wyjściu zdrętwiało mi lewe ramię, lewa noga, potem zdrętwiała prawa noga i znalazłem się w ambulansie, zacytował kolegę Gordon Smart.

Jamie Dornan nie radził sobie z rozbieraniem Dakoty Johnson

Okazało się, że na południu Portugalii, gdzie panowie przebywali na wyjeździe golfowym, gąsienice te powodują śmierć psów, a od czasu do czasu symptomy „ataku serca” u facetów po 40-tce. Całe szczęście, że z aktorem wszystko ok. Jednak uważajcie na grasujące toksyczne gąsienice.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: