„Pięćdziesiąt twarzy Grey’a” to film, którzy jedni kochają, a inni nienawidzą. Tak czy siak, to dzięki właśnie temu dziełu, wiemy dziś  kim jest Dakota Johnson i Jamie Dornan na szeroką skalę.

Jamie Dornan nie żałuje udziału w „Pięćdziesiąt twarzy Grey’a”

Nim Jamie zdecydował się zagrać seksownego milionera o dziwnych skłonnościach, krytycy ostrzegali go, że to może zniszczyć jego karierę, a on sam jako aktor zostanie zaszufladkowany. On sam jednak ma zupełnie inne zdanie na ten temat. W ostatnim wywiadzie dla „The Telegraph” został zapytany, jak ocenia rolę w słynnym romansie.

Jamie Dornan bawi się z dziećmi na placu zabaw (ZDJĘCIA)

„Tysiące razy zapytano mnie, czy ta rola mnie zaszufladkuje – jako kogo? Jako miliardera kochającego BDSM? Myślę, że to było jednorazowe” – powiedział Jamie „The Telegraph”. „Nie zagrałem nic podobnego– od tego czasu prawie nie nosiłem garnituru”.

Oto, co tak naprawdę Jamie Dornan myśli o swojej roli w Greyu

39- letni aktor od czasu ostatniej części „Pięćdziesiąt Twarzy Grey’a” zagrał w kilku filmach i serialach. Ostatni 10-odcinkowy serial „The Tourist” miał swoją premierę kilka dni temu i zbiera bardzo dobre recenzje. Lubicie Jamiego jako aktora?

Jamie Dornan został ojcem!

 

 

 

 

 

Adelaide, AUSTRALIA – Credit line: Backgrid AU / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

jamie-dornan

jamie-dornan-7

jamie-dornan

jamie-dornan-2

jamie-dornan-pt-02