Jamie Dornan (39 l.) właśnie przyznał się, że 44-letnia Liv Tyler była jego wielką, nastoletnią miłością. Aktor „50 Twarzy Grey’a” wziął udział w znanej grze „nigdy nie…” ze swoją koleżanką z Belfastu, Caitrioną Balfe („Outlander”), dla brytyjskiego Vogue.

Każdej nocy przed snem całowałem jej fotografię. Miałem czarno-białe zdjęcie Liv Tyler przy moim łóżku i całowałem je każdej nocy przed pójściem spać. A kiedy byłem w Nowym Jorku, spotkałem ją, mój przyjaciel wiedział o tym i powiedział: >Jamie, czy powiedziałeś Liv o tamtym czasie?< I musiałem powiedzieć Liv Tyler prosto w twarz, że co noc całowałem jej czarno-białe zdjęcie […] Była w tym taka urocza. Ale to było dla mnie upokarzające.

Jamie Dornan o roli Grey’a: „Nie zaszufladkowała mnie!”

Dornan zakochany w Tyler

Aktor dodał, że miał około 16 lub 17 lat, kiedy całował zdjęcie aktorki przed snem. A przyznanie się jej w twarz o jego młodzieńczym zauroczeniu było jedną z najbardziej żenujących sytuacji w jego życiu.

„Byłem odrętwiały, o mój Boże, nie mogę uwierzyć, że muszę sobie z tym poradzić i powiedzieć tej kobiecie, że co wieczór całowałem ją w twarz w wersji papierowej”, dodał.

Jamie Dornan bawi się z dziećmi na placu zabaw (ZDJĘCIA)

Oto, co tak naprawdę Jamie Dornan myśli o swojej roli w Greyu

Jamie Dornan Fot. Backgrid AU / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jamie Dornan i Amelia Warner FOT. Forum

Fot. Forum