Jamie Dornan odkąd pojawił się w filmie „50 twarzy Greya” jest obiektem westchnień na całym świecie. Nie jedna kobieta chciałaby poślubić przystojnego aktora. Natomiast nie ma co nawet o tym myśleć. Dornan od 12 lat jest w związku z piosenkarką Amelią Warner.

Jamie Dornan po raz trzeci zostanie OJCEM!

Para właśnie powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Żona aktora z „50 twarzy Greya” podzieliła się na Instagramie przeuroczym zdjęciem, na którym widzimy trzy pary dziecięcych butów.

Jestem dumna z bycia matką trzech wspaniałych dziewcząt

– napisała Amelia.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

So proud of these three glorious girls, it’s an honour being their mummy..feeling incredibly lucky today #happymothersday

Post udostępniony przez Amelia Warner (@awarnermusic)

Dakota Johnson zdradza KULISY pikantnych scen w Greyu: To cho**rnie dziwne

Jamie Dornan – żona

Jamie spotykał się od 2003 do 2005 roku z aktorką Keirą Knightley. Natomiast od 2007 roku do teraz jest w związku z  Amelią Warner. Wzięli ślub w kwietniu 2013 roku, a siedem miesięcy później przyszło na świat ich pierwsze dziecko, córka – Dulcie, trzy lata później urodziła im się kolejna córka Elvy.

 

 

Fifty Shades Darker premiere *EXCLUSIVE* Jamie Dornan and Amelia Warner out for dinner in Coal Harbour Quay Jamie Dornan, Amelia Warner
dakota-johnson dakota-johnson-2-4