Sylwia Przybysz (21 l.), polska wokalistka i Jan Dąbrowski (23 l.), youtuber i prowadzący „The Voice Kids zostali w połowie stycznia rodzicami. Para doczekała się córeczki Poli.

Jan Dąbrowski został ojcem

Sylwia Przybysz na pierwszym spacerze z córką Polą. Wybrała ekskluzywny wózek, ale inny niż większość gwiazd

Kiedy gruchnęła informacja o ciąży Przybysz – Internauci pisali, że młoda para po prostu „wpadła”. Natomiast Jaś i Sylwia szybko udowodnili, że jest to ich wymarzone dziecko. Wyprawili przed porodem huczne baby-shower, jakiego jeszcze polski show-biznes nie widział. 

Takiego BABY SHOWER jeszcze nie było. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski czekają na przyjście córeczki

Minął miesiąc od przyjścia na świat Poli. Zapytaliśmy J.Dąbrowskiego na Bestsellerach Empiku jak wygląda teraz życie z dzieckiem oraz jak czuje się Sylwia Przybysz po porodzie:

Zobacz wideo: Jaś Dąbrowski PRZEPIĘKNIE mówi o swojej partnerce, która niedawno została mamą

View this post on Instagram

Tydzień temu, 14.01.2020 o 10:27 na świat przyszedł mój aniołek – Pola Dąbrowska 💕 Zakochałem się w niej od razu i w momencie gdy tylko ujrzałem jej główkę to popłakałem się ze szczęścia. To były dłuugie, ciężkie dwa dni w trakcie których jeszcze bardziej stałem się dumny z mojej kochanej @sylwiaprzybysz i każdej mamy na świecie. Poród to niełatwa sztuka 💕 Kobiety, jesteście WIELKIE!!! 🔥🔥🔥 Dzisiaj, gdy już kilka dni minęło od przywiezienia małej do domu jestem jeszcze bardziej szczęśliwy, że mamy taki mały skarb. Dziękujemy Wam za miłe słowa, gratulacje i porady. Uczymy się każdego dnia jak być lepszymi rodzicami 😇 Chcielibyśmy zachować jak najwięcej prywatności naszego bobasa i owszem – raz na jakiś czas zobaczycie go na naszych social mediach, bo jesteśmy z niej niesamowicie dumni i chcemy dokumentować Poli rozwój, jednak z troski o jej dobro, nie będziemy nagrywać z aniołkiem odcinków, brać przed kamery, czy też zakładać fanpage – prosiłbym też Was o to, ponieważ powstało już milion kont Poli Dąbrowskiej 🤪 Dziękujemy! Trzymajcie za nas kciuki 💕

A post shared by Jan Dabrowski (@jdabrowsky) on