Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski potwierdzili ciążę 31 sierpnia. Nie da się ukryć, że było to ogromne zaskoczenie ze względu na wiek pary. Youtuber ma 23 lata, a wokalistka zaledwie 21.

Baby shower Sylwi Przybysz

Sylwia Przybysz potwierdza CIĄŻĘ

Po tej informacji internauci zaczęli pisać, że Sylwia i Jasiek wpadli. Para jednak zapewnia, że bardzo chcieli zostać młodymi rodzicami.

Sylwia Przybysz niedługo powita na świecie córeczkę. Zorganizowała razem z Jasiem huczne baby shower, jakiego jeszcze polski show-biznes nie widział. Fotografie z przyjęcia pokazała na swoim Instagramie:

Właśnie wróciliśmy z najpiękniejszego przyjęcia w naszym życiu! Jestem przeszczęśliwa i niezwykle wzruszona wszystkim co się dziś wydarzyło! Z całego serca chciałabym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy!!! Dziękujemy wspaniałym gościom, którzy świętowali z nami! – napisała Przybysz.

View this post on Instagram

Właśnie wróciliśmy z najpiękniejszego przyjęcia w naszym życiu! Jestem przeszczęśliwa i niezwykle wzruszona wszystkim co się dziś wydarzyło! Z całego serca chciałabym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy!!! Dziękujemy wspaniałym gościom, którzy świętowali z nami! Ogromne podziękowania dla @galeriaslodkosci za przeurocze i przepyszne słodycze! @alexdekoracje za bajkowy klimat, który stworzyła! 💕 @gocook.pl za udostępnienie przepięknego wnętrza gdzie mogliśmy świętować oczekiwanie na nasza małą księżniczkę! @rekinyfilmowe , którzy zadbali o udokumentowanie tego wspaniałego wydarzenia w postaci filmu, który będziemy mogli podziwiać wkrótce, oraz niesamowitej @elenamatiash za najpiękniejsza sesję jaką mogliśmy sobie wymarzyć! Dziś wstawiam jedno ze zdjęć z podsumowaniem tego co dziś się wydarzyło! W ciągu kolejnych dni zasypie Was kolejnymi pięknymi pamiątkami! Jeszcze raz ! Dziękuje z całego serca 💕💕💕

A post shared by Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz) on

Internauci do Sylwii Przybysz. „WPADŁAŚ!”. Odpowiedź wokalistki zwala z nóg

Baby shower udekorowano w biało- różowych barwach na cześć dziewczynki, która przyjdzie na świat. Przyjęcie przygotowała firma specjalizująca się w dekoracjach imprezowych oraz specjalnie dla Sylwi cukiernia przygotowała przepiękny poczęstunek, catering zapewnił dobre jedzenie.