Jeden z członków Backstreet Boys jest nie tylko świetnym drag queen, ale nawet wygrał popularne show „RuPaul’s Secret Celebrity Drag Race” i nagrodę 100,000 dolarów, którą przeznaczył na swoją fundację. O kogo chodzi? Oczywiście o AJ’a McLeana. 44-latek jest żonaty i ma 2 córki.

AJ McLean z Backstreet Boys zrobił sobie operację plastyczną

Początkowo AJ McLean nie chwalił się w swoich social mediach informacją o występie w show RuPaula. w finale 4 „królowe” ujawniły swoją tożsamość. Fani byli zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, że AJ McLean, który dzieli dwoje dzieci ze swoją długoletnią małżonką Rochelle Karidis – był drag queen występującą pod pseudonimem Poppy Love.

„Dziękuję bardzo @rupaulsdragrace za to, że pozwoliła mi być moją najbardziej olśniewającą sobą. Spędziłem czas mojego życia będąc Poppy Love!! #CelebDragRace”, napisał na Instagramie.

AJ McLean jest słynną drag queen

AJ McLean otwarcie mówi o swoich przeszłych zmaganiach z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Niedawno świętował rok trzeźwości. Do tego pochwalił się ostatnio tym, że bardzo schudł, dba o siebie, jak nigdy dotąd. A do tego przeszedł niewielką operację plastyczną podbródka. Podobno wygląda 10 lat młodziej!

Nick Carter chwali się swoimi postępami na siłowni

Przypominamy, że 30 lat po powstaniu Backstreet Boys, chłopcy są znów w trasie koncertowej „DNA World Tour”. W Krakowie zagrają 29. października o 20:00. Biletów do Tauron Areny podobno już nie ma!