Od lutego 2022 AJ McLean, jeden z członków kultowego Backstreet Boys schudł ponad 15 kilogramów. a nawet zdecydował się na zabieg, by pozbyć się nadmiaru skóry z szyi i podbródka. W miniony poniedziałek muzyk świętował także rok trzeźwości, odnosząc się do problemów związanych z narkotykami i alkoholem, z którymi, jak mówi, walczył od ponad 2 dekad.

Backstreet Boys powracają ZNOWU!

Słuchaj, nie wstydzę się tego powiedzieć: poszedłem i zrobiłem sobie lipo na szyję […] Genetycznie w mojej rodzinie każdy ma wiszącą skórę na szyi: moja mama, babcia, dziadek, wujek, ciocia, wszyscy. I przez lata zapuszczałem brodę, żeby to ukryć, ponieważ byłem bardzo niepewny siebie”, wyznał AJ McLean.

AJ McLean i operacja plastyczna

Żona AJ’a zasugerowała procedurę, „Znalazła mi niesamowitego lekarza”, wyznał „Wyglądam o 10 lat młodziej… po prostu czuję się jak nowy człowiek. I jestem bardzo wdzięczny, dało mi to pewność siebie. Gdyby nie ona nigdy bym tego nie zrobił. Po prostu zapuszczałabym długą brodę i zawsze byłbym niepewny. Ale teraz po raz pierwszy mogę powiedzieć, że kocham swój profil”, dodał AJ McLean z Backstreet Boys.

AJ McLean z Backstreet Boys został tatą

Aktualnie, oprócz wspólnej gry z zespołem Backstreet Boys, muzyk ma swoją linię kosmetyków do paznokci, kolekcję e-papierosów, a także wziął udział w show Ru Paula „RuPaul’s Celebrity Drag Race”.