Nick Carter (42 l.) poważnie traktuje swój nowy zdrowy styl życia. Gwiazdor „Backstreet Boys” zaprezentował właśnie swoją imponującą zmianę „przed i po” na Instagramie, chwaląc swojego trenera Anthony’ego Crouchelliego, a także program treningowy Liteboxer za swoje postępy na siłowni:

Ostatnie kilka miesięcy to taka podróż powrotna do zdrowych nawyków, aby przygotować się do trasy […] Dziękuję @liteboxerowi i @anthonycrouchelli za to, że trening jest przyjemny […] Podróż trwa dalej – napisał w social mediach Nick Carter.

Nick Carter znów zostanie OJCEM. Pokazał nagranie USG

Nick Carter przeszedł metamorfozę

Nick Carter zrzucił podobno zaledwie 5 kg, jednak różnica w jego wyglądzie jest diametralna. Nick Carter trenuje przed trasą koncertową Backstreet Boys, nie tylko, by dobrze wyglądać, ale przede wszystkim dla zdrowia. 

Oby tak dalej mistrzu! Duma!!! […] Nick jest Supermanem w ukryciu! Jest ojcem, gwiazdą rocka, światowej klasy artystą i każdego dnia odwiedza tę siłownię z jednym zamiarem. Nick naprawdę daje przykład tego, jak zrównoważyć rodzinę, karierę i nadal być odpowiedzialnym za bycie lepszym niż wczoraj – mówi Crouchelli.

Ojciec trójki dzieci koncentruje się na przygotowaniu się do nadchodzącej trasy koncertowej Backstreet Boys, która została przełożona z 2020 i 2021 r. z powodu trwającej pandemii koronawirusa. We wrześniu ubiegłego roku grupa ogłosiła, że ​​odwoła również swoją świąteczną rezydencję koncertową w Las Vegas, a także opóźni wydanie długo oczekiwanego świątecznego albumu z powodu pandemii.

Aarona Cartera czeka taki sam los, jak Britney! Rodzina chce go ubezwłasnowolnić

 

Nick Carter Fot. Forum

Nick Carter Fot. Forum

Nick Carter Fot. Forum