Show biznes jest najlepszym dowodem na to, że nie ma ludzi niezastąpionych i natura nie znosi próżni. Jeszcze chwilę temu było niemalże pewne, że widzowie „Dance, dance, dance” kolejny raz będą mieli okazję podziwiać osobliwe stylizacje Anny Muchy. Dziś już wiadomo, że gwiazda „M jak miłość” nie pojawi się w programie, a stacja szuka jej godnej zastępczyni.

Anna Mucha została ZWOLNIONA z „Dance, Dance, Dance”

Anna Mucha – Dance, dance, dance

Anna Mucha odniosła się do decyzji TVP, dając do zrozumienia, że nie rozumie powodów zwolnienia i jest jej przykro, że nie będzie miała okazji „mówić kolegom prosto w twarz, co o nich myśli”. W poprzedniej edycji z refleksjami Anny Muchy musiała zmierzyć się Kasia Stankiewicz, która wyjątkowo nie przypadła do gustu weterance programów rozrywkowych.

Jest oczywiste, że posada jurorki musi zostać ponownie obsadzona. Jak donosi Pudelek, TVP ma dwie mocne kandydatki na miejsce Anny Muchy.

Anna Mucha chwali się NOWYM uśmiechem. Wyprostowała zęby

Pierwszą z nich ma być Kasia Cichopek, której wybór zdaje się dość prawdopodobny, ponieważ stacja promuje prowadzących pasmo śniadaniowe.

Informatorzy serwisu twierdzą, że drugą kandydatką ma być „utytułowaną i utalentowaną tancerką”. Wybór padł na Klaudię Antos, która współpracuje z Jennifer Lopez. Rozmowy mają być już w zaawansowanym stadium.

Anna Mucha chciała poczuć się jak Kleopatra. Pokazała stylową łazienkę

Kogo wolelibyście zobaczyć w roli jurorki „Dance, dance, dance”?

Anna Mucha: Forumgwiazd / Forum

Katarzyna Cichopek, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KLAUDIA ANTOS (@klaudiaantos)