Anna Mucha właśnie oświadczyła, że została zwolniona z programu „Dance, Dance, Dance”. Poinformowała fanów za pomocą mediów społecznościowych.

Anna Mucha nie będzie już jurorką w Dance, Dance, Dance

Znamy WSZYSTKICH uczestników DANCE, DANCE, DANCE. Są niespodzianki

Anna Mucha napisała, że bycie jurorką w „DDD” było dla niej wspaniałą przygodą, ale niestety dzisiaj dobiegła końca:

Przerwana lekcja jurorowania … program DDD (Dance, Dance, Dance) to wspaniały i trudny format. bycie jurorem to nie tylko zaszczyt, ale i frajda. Ostatecznie nic nie smakuje tak dobrze, jak zarabianie pieniędzy na mówieniu kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli, zwłaszcza jak gorzej to znoszą, nic dziwnego, ze ludzie chcieli to oglądać… – pisze Mucha.

Anna Mucha w nietypowej odsłonie. W lokach i z kolczykiem w nosie! „Ta Pani jeńców nie bierze”

Władze Telewizji Polskiej zrezygnowali z aktorki „M jak miłość”:

Niestety właśnie dowiedziałam się, że decyzją „zarządu TVP”, moja przygoda z tym programem została przerwana …Dziękuje Tym, którzy we mnie uwierzyli i zaufali. Dziękuje dobrym Duchom i Ludziom z TVP, dziękuje Produkcji i moim wspaniałym kolegom Idzie i Robertowi za ciepłe i otwarte przyjęcie mnie do swego grona. Dzięki Wam czułam się „na swoim miejscu”. dziękuje… – przekazała Ania.

Nie ukrywa, że zwolnienie bardzo ją dotknęło:

Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda – stwierdziła Mucha.

Telewizja Polska zrezygnowała z aktorki tuż przed 3. edycją, w której wystąpią: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu „Rolnik szuka żony”, Ola Nowak i Damian Kordas oraz Olga Łasak i Paweł Cieślak.

Anna Mucha

Anna Mucha, fot.Materiały Prasowe.

Anna Mucha w "Dance Dance Dance"

Anna Mucha/fot. mat. prasowe/TVP