Takiej Anny Muchy jeszcze nie widzieliście! Aktorka wcieliła się w matkę Patryka Vegi w filmie „Niewidzialna wojna”. Jeśli lubicie wyjątkowe metamorfozy, z pewnością zachwyci Was ta stylówka Anny Muchy!

Anna Mucha ROZGRZAŁA fanów swoim zdjęciem w kostiumie kąpielowym!

Anna Mucha w filmie „Niewidzialna wojna”

Dzięki roli w filmie „Niewidzialna wojna” aktorka, wcielając się w matkę kontrowersyjnego reżysera, mogła totalnie zmienić fryzurę i dodatkowo nieco przenieść się w czasie. Nowy look Ani Muchy jest nie do podrobienia!

Gwiazda „M jak miłość” podkreśla, że wejście w rolę matki Patryka Vegi było jedną z najtrudniejszych ról.

… kocham swoją pracę… niemniej pod wieloma względami to doświadczenie było jednym z najtrudniejszych z dotychczasowych. Stresuję się potwornie… Może dlatego, że będzie mnie oceniała Rodzina… Mama (!!!), Syn
(… że Syn w ogóle wpadł na taki pomysł to to już jest oddzielna sprawa! przecież ostatnio grałam u @patryk_vega_official Zdzirę nad zdzirami… 😬🙄🤪😉) – śmieje się aktorka. 
Zwraca uwagę, że może dlatego, że zna bardzo dobrze mamę reżysera:
A może dlatego, ze znam Mamę Patryka… i jest NAJCUDOWNIEJSZĄ MAMĄ pod słońcem (no może poza moją) i było to prawdziwe wyzwanie aktorskie. Tak bardzo mi zależy na tym, żeby tego nie spiep*** No, ale jak wyszło dowiemy się już od 30 września w kinach – pisze Mucha.

Patryk Vega wyreżyserował fabularyzowaną biografię o sobie samym pod tytułem „Niewidzialna wojna” . Najbardziej kasowy polski reżyser zapowiada, że Ci, którzy cenią jego twórczość, nie zawiodą się: seks, narkotyki, efektowne pościgi, wybuchy, arabscy szejkowie, inspirujące cytaty, Bóg, mafijne porachunki i plejada polskich aktorów.

Anna Mucha WŚCIEKŁA się na tabloid: „ROZNIOSĘ was!”

Patryk Vega, Katarzyna Słomińska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Mucha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Mucha z bukietem kwiatów

Anna Mucha z bukietem kwiatów fot. Baranowski/AKPA

Anna Mucha w sukience w kwiaty

Anna Mucha w sukience w kwiaty fot. Krzysztof Kuczyk / Forum