Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka prowadzi bloga od 2008 roku i tym samym należy do najstarszych blogerów modowych. Na początku kariery konkurowała z Maffashion i Jessicą Mercedes, ale niestety została daleko w tyle, bo obecnie na Instagramie ma 66 tys. obserwujących.

Charlize Mystery suknia śluba

Natomiast może pochwalić się prywatnymi sukcesami. Najpierw w czerwcu wzięła ślub cywilny z fotografem Adrianem Hołdą w Nowym Yorku. Z kolei w sobotę wzięła ślub kościelny w Polsce dla znajomych i rodziny, ale nie zabrakło amerykańskich akcentów.

Miała na sobie delikatną, koronkową sukienkę i klasycznego koka spiętego na dole. Prezentowała się jak prawdziwa dama.

Emocje powoli opadają. To była najpiękniejsza sobota mojego życia! Po raz drugi powiedzieliśmy sobie tak 💍 Tym razem w otoczeniu rodziny, najbliższych przyjaciół i osób, które nam dobrze życzą. To wszystko w najcudowniejszym kościele na Bielanach – napisała Karolina.

Udało nam się przenieść odrobinę Nowego Jorku do Warszawy, dlatego do ślubu jechałam żółtą, nowojorską taksowką, a zaraz po wyjściu z kościoła, na saksofonie rozbrzmiało ‚New York, New York’ Franka Sinatry. Dla gości przygotowaliśmy w prezencie ciasteczka z motywem naszego ukochanego miasta, a ksiądz w kazaniu do niego nawiązał 🙂 Na torcie też był oczywiście skyline Manhattanu – opowiedziała blogerka.

View this post on Instagram

Emocje powoli opadają ❤️ To była najpiękniejsza sobota mojego życia! Po raz drugi powiedzieliśmy sobie tak 💍 Tym razem w otoczeniu rodziny, najbliższych przyjaciół i osób, które nam dobrze życzą. To wszystko w najcudowniejszym kościele na Bielanach ❤️ • Udało nam się przenieść odrobinę Nowego Jorku do Warszawy, dlatego do ślubu jechałam żółtą, nowojorską taksowką, a zaraz po wyjściu z kościoła, na saksofonie rozbrzmiało 'New York, New York' Franka Sinatry. Dla gości przygotowaliśmy w prezencie ciasteczka z motywem naszego ukochanego miasta, a ksiądz w kazaniu do niego nawiązał 🙂 Na torcie też był oczywiście skyline Manhattanu 🇺🇸 • Z tego miejsca chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy znaleźli chwilę wolnego w tym zabieganym świecie i spędzili z nami ten wyjątkowy dla nas czas. Jesteście kochani♥️ Na stories wrzucam Wam relacje od moich gości 🤩 Zobaczycie jak było pięknie, zanim dostaniemy profesjonalne zdjęcia od fotografa.

A post shared by CHARLIZE MYSTERY (@charlizemystery) on

View this post on Instagram

Święty Mikołaj w środku wakacji? Mam nadzieję, że za chwilę tak właśnie się poczujecie i to nie ze względu na kiepską pogodę, bo ta wyjątkowo dopisuje, ale dlatego, że kontynuuję tydzień niespodzianek dla Was 😀 Zanim wystartuje jutrzejszy Live, chciałabym się z Wami podzielić kolejnym wpisem na blogu. • Tym razem dowiecie się wszystkiego o ślubie w Nowym Jorku – jak go zorganizować, ile kosztuje, jakie dokumenty są potrzebne i ilu gości jest w stanie pomieścić nasz konsulat. Tradycyjnie, jeśli nie znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytanie, śmiało zadawajcie je w komentarzu 😃 W tym wpisie zobaczycie też pierwsze zdjęcia wykonane przez Marcina z @the_snap_shots 📸 Niech to będzie mała zapowiedź jego umiejętności i wstęp do wpisu, który zobaczycie w kolejnym tygodniu. To w nim pokażę Wam moje ulubione zdjęcia z sesji w pierwszej sukience ślubnej 👰🏼🤵🏼W Bio i na Stories znajdziecie link do nowego wpisu. • Jestem ciekawa czy marzy Wam się tradycyjny ślub czy może jednak zdecydowalibyście się na takie szaleństwo jak my, a może wybralibyście jeszcze inne miejsce. Jeśli tak to jakie? ❤️❤️❤️

A post shared by CHARLIZE MYSTERY (@charlizemystery) on