Alex Rodriguez to jeden z najbardziej utytułowanych baseballistów w historii Ameryki i były narzeczony Jennifer Lopez. Przez lata pojawiał się w mediach prezentując pozę prawdziwego macho. Jednak ostatnie wydarzenia sprawiły, że znalazł się na językach, jako zazdrosny facet, który pragnie by była dziewczyna do niego wróciła.

Niestety prasa amerykańska podłapuje wszystkie jego wystąpienia w social mediach. A bliscy znajomi wcale nie pomagają mu w zachowaniu twarzy w całej tej sytuacji. Uprzejmie donoszą dziennikarzom, że A-Rod bardzo cierpi i ciągle próbuje skontaktować się z Jennifer Lopez, która całkowicie wycięła go ze swojej rzeczywistości.

Wyszło na jaw, co Alex Rodriguez naprawdę myśli o Jennifer i Benie: „Weszła w potencjalny związek tak szybko…”

A teraz, wszyscy śmieją się, że kiedy Jennifer Lopez i Ben Affleck randkują w Miami, zraniony Alex Rodriguez promuje swoje męskie kosmetyki do makijażu. Podobno jego korektor do twarzy doskonale ukrywa zapłakane oczy A-Roda.

Alex Rodriguez został zapytany o związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Takich słów NIKT się nie spodziewał

Alex Rodriguez wrzucił na swojego Instagrama niezbyt atrakcyjne zdjęcie, na którym skrzywiony trzyma w ręku krem. Na kolejnym znany macho maluje się męskim korektorem. W opisie reklamy kosmetyków czytamy:

„Pracując z zespołem Hims & Hers, chciałem stworzyć produkt, który rozwiązuje problem, z którym borykam się na co dzień. Biegając ze spotkania na spotkanie, zdałem sobie sprawę, że potrzebuję czegoś szybkiego i prostego w mojej codziennej rutynie, aby ukryć przebarwienia lub nierówności po goleniu”.

Alex Rodriguez chwali się nowym produktem marki Hims – The Blur Stick. Wygodnym korektorem przeznaczonym specjalnie dla mężczyzn, który może być stosowany w przypadku niedoskonałości skóry. Zapewne kontrakt reklamowy z marką Hims zaplanowany był dużo wcześniej, jednak zły „timing” sprawił, że media i followersi podśmiewają się z niego.

  • Czemu nie używasz kosmetyków J.Lo?
  • Dlatego cię zostawiła
  • Inni po rozstaniu imprezują, Ty zaczynasz robić makijaż

Czekamy zatem aż A-Rod zwiąże się z jakąś seksbombą, zamknie usta komentatorów i odegra się na J.Lo.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez idą na lunch

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez idą na lunch fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez z narzeczonym na kolacji

Jennifer Lopez z ex narzeczonym na kolacji fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na polu golfowym.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na polu golfowym. Fot.Forum/Backgrid USA.