Jennifer Lopez (54 l.) została sfotografowana, gdy wychodziła z ekskluzywnej siłowni Equinox w Nowym Jorku. Gwiazda pokazała godną pozazdroszczenia sylwetkę w sportowej, ale bardzo szykownej stylizacji, która jest lookiem, który często na co dzień wybierają największe fashionistki na całym świecie.

Gwiazda postawiła na swobodny zestaw, który jeszcze długo nie wyjdzie z mody. Komplety w tym stylu noszą siostry Kardashian, Jenner czy siostry Hadid.

Jennifer Lopez wie jak wyglądać szykownie bez wysiłku

Jennifer Lopez, która zaczyna trening „z samego rana”, czyli często przed 5 rano, kiedy jest jeszcze ciemno, miała na sobie legginsy z wysokim stanem. Gwiazda wybrała model marki Aim’n, które kosztują ok. 300 złotych. Aktorka i piosenkarka połączyła je z krótką bluzą brandu Joah Brown za ok. 800 złotych. Zestaw ten delikatnie odsłaniał jej ciało – sexy!

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w modnym zestawie na co dzień

JLo swój look połączyła z białymi sneakersami i czapką z daszkiem. Małżonka Bena Afflecka wybrała buty kochanej przez gwiazdy marki ON – kolaboracja z hiszpańskim domem mody Loewe. Koszt tych butów to ok. 1700 złotych. Zaś czapka z logo New York Yankees kosztuje ok. 170 złotych.

Modnie i wygodnie w stylu Jennifer Lopez

Gwiazda dopełniła całości okularami przeciwsłonecznymi Gucci (ok. 1500 złotych) i torebką Hermes – model Himalaya. Ta jest niezwykle trudna do zdobycia, nie wspominając już o wysokiej cenie. Jennifer Lopez miała na sobie również nieodzowne kolczyki – koła – Jennifer Fisher za ok. 650 złotych.

Całość można stworzyć z dużo tańszych zamienników. Co wy na to?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: