Jennifer Garner (50 l.) zawsze wspierała swojego byłego męża, Bena Afflecka (50 l.), nawet w najgorszych momentach. Jednak ich 12-letniego związku nie udało się uratować. Teraz oczy zwrócone są właśnie na nią, gdy jej były jest znów szczęśliwy i stanął na ślubnym kobiercu, z nikim innym, jak z jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie – Jennifer Lopez. Jak Garner to znosi?

Paparazzi przyłapali Jennifer Garner w dniu ślubu Afflecka i J.Lo

„Jestem pewien, że jest zachwycona pozbyciem się czwartego dziecka”, wyznała Page Six osoba bliska aktorce i Affleckowi.

Wtajemniczeni powiedzieli również Page Six, że nie jest jasne, czy Jennifer Garner została w ogóle zaproszona na ceremonię, która odbyła się w stanie Georgia w rezydencji Bena Afflecka, w której przecież Jennifer Garner bywała nieraz z ich wspólnymi dziećmi.

Jennifer Garner pozbyła się 4. Dziecka

Inny informator z branży powiedział Page Six, że chociaż Ben Affleck jest teraz poza zasięgiem Jennifer Garner, to aktorzy byli i będą zawsze ze sobą spleceni. Mają wspólne dzieci, które będą, chcąc nie chcąc razem wychowywać.

Taka jest reakcja Jennifer Garner na zaręczyny Bennifer

„Jen jest wspaniałą matką, ale matkowała nie tylko swoim dzieciom i wspaniale, że nie musi już mieć czwartego dziecka”, dodał informator.