Nic dziwnego, że Jennifer Garner jest tak kochana w Hollywood. Jest nie tylko mądra, piękna i zabawna, do tego doskonale radzi sobie z trudnymi sytuacjami. Z gracją wychodząc z każdych opałów. Tym razem, jak donoszą amerykańskie media, Jennifer Garner jest „szczęśliwa” z powodu swojego byłego męża Bena Afflecka, który poprosił Jennifer Lopez o rękę.

Nie uwierzycie gdzie i jak oświadczył się Ben Affleck J.Lo

Jennifer Garner reaguje na zaręczyny Bena Afflecka z J.Lo

Osoba wtajemniczona powiedziała stacji E!, że Jennifer Garner „wie, że J-Lo miała pozytywny wpływ na Bena Afflecka”. Aktora, który przez lata walczył z uzależnieniem alkoholowym i z którym Jennifer Garner nie mogła sobie poradzić.

Ben i Jen dzielą troje dzieci – Violet (16 lat), Seraphinę (13 lat) i Samuel (10 lat).

Ben Affleck zachował się z klasą

Jak donoszą pewne źródła Ben Affleck przed oświadczynami poinformował swoją byłą żonę i dzieci o planie zaręczyn z Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez w McDonald’s – to są zdjęcia!

Przypominamy, że J.Lo sama jest matką dwójki dzieci, które wychowuje wspólnie ze swoim trzecim i najnowszym byłym mężem Markiem Anthonym. Oprócz 3 rozwodów, Jennifer Lopez miała również 2 przerwane zaręczyny najpierw z Benem na początku 2000 roku, a ostatnio z Alexem Rodriguezem. Jak będzie tym razem?

Jennifer Garner

Jennifer Garner, fot. LESE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ben Affleck and Jennifer Garner attend the 70th annual Golden Globe Awards in Beverly Hills, California

Ben Affleck i Jennifer Garner Fot. UPI/Jim Ruymen

Jennifer Lopez i Ben Affleck na Festiwalu w Wenecji fot. Backgrid / Forum