Jennifer Lawrence (29 l.) wyglądała na szczęśliwą i zrelaksowaną. Popularna aktorka zaledwie miesiąc temu stanęła na ślubnym kobiercu. Cała impreza była zorganizowana w wielkiej tajemnicy. Zakochani nie należą do osób, które publicznie epatują swoimi uczuciami. Zarówno Jen jak i jej mąż, Cooke Maroney (34 l.) chronią swoją prywatność. Para spotyka się od czerwca ubiegłego roku, podobno zaręczyli się w lutym, a teraz wyglądają na zakochanych jak nigdy!

Świeżo upieczona żona; Jennifer Lawrence na zakupach z mężem. Pokazała obrączkę (ZDJĘCIA)

Jennifer Lawrence na wspólnym masażu z mężem

Jennifer Lawrence z mężem obecnie przebywa w Nowym Jorku. Młoda para w dalszym ciągu żyje ślubem. Widać, że Jen i i Cooke cieszą się z każdej chwili spędzonej razem. Lawrence należy do rozchwytywanych aktorek, nie może narzekać na brak ofert pracy, co wiąże się z ciągłymi rozjazdami. Dlatego każda wolna chwila sprawia im taką radość.

Nagrodzona Oscarem aktorka i jej druga połowa spacerowali w zimny poranek po ulicach Nowego Jorku. 29-letnia Jennifer tego dnia postawiła na ciepłą stylizację. Lawrence wybrała płaszcz w kolorze wielbłądzim, do którego dobrała dwukolorowy szalik i kraciaste spodnie. Z dodatków postawiła na brązową torebkę i ciemne okulary przeciwsłoneczne.

Czas na wspólny relaks! Jennifer Lawrence i Cooke Maroney w Nowym Jorku

Nowożeńcy zostali zauważani przez fotoreporterów w zimowych kurtkach. Mąż Jennifer wybrał typowo miejską stylówkę, na którą składała się ciepła bluza w kolorach ziemi a także szare spodnie.

Lawrence niedawno wystawiła swój penthouse na sprzedaż w luksusowej dzielnicy Upper East side, za 14,25 miliona dolarów! Szykują się wielkie zmiany w życiu aktorki.

Ładnie razem wyglądają?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gwiazdy zjeżdżają się na ŚLUB Jennifer Lawrence (ZDJĘCIA)

Pierwsze zdjęcia Jennifer Lawrence na własnym WESELU. Błyszczała z daleka

Stylistki Jennifer Lawrence pokazały jej zaręczynową sukienkę (ZDJĘCIE)

Jennifer Lawrence

Fot.FORUM/Backgrid USA

Jennifer Lawrence

Fot.FORUM/Backgrid USA

Jennifer Lawrence

Fot.FORUM/Backgrid USA