Jennifer Lopez nie wyklucza kolejnego ślubu! 52-letnia gwiazda wystąpiła w amerykańskim programie The Today Show, gdzie w segmencie ze współprowadzącą Hodą Kotb, powiedziała, że jest otwarta na kolejną wycieczkę przed ołtarz.

„Dwa słowa „Wyjdź za mnie” — czy te dwa słowa chciałbyś usłyszeć w przyszłości?” 57-letni Kotb zapytał Lopez, w czasie rozmowy o jej nowej komedii romantycznej, „Marry Me”. „Nie wiem. Tak, chyba. To znaczy, znasz mnie. Jestem romantyczką, zawsze nią byłam. Byłam przecież kilka razy mężatką,” powiedziała Lopez ze śmiechem.

Jennifer Lopez o swoim życiu dziś. „NIGDY nie czułam się lepiej”

Jennifer Lopez bierze ślub?

Aktorka i piosenkarka była trzykrotnie zamężna: z Ojani Noą w latach 1997-1998, następnie z Crisem Juddem w latach 2001-2003, a ostatnio z Markiem Anthonym, którego poślubiła w 2004 roku i rozwiodła się w 2014 roku.

Obecnie Jennifer Lopez spotyka się z Benem Affleckiem; para, która wcześniej była zaręczona w 2002 roku, a później rozstała się w 2004 roku, ponownie rozpaliła swój romans na początku tego roku.

„Na pewno nadal wierzę w szczęśliwe zakończenie. Na sto procent”, dodała.

J.Lo nie może znieść tego aktora, dlatego nie pojawiła się na premierze Bena

Ona i 49-letni Ben Affleck są ze sobą zeszłego lata. Ukochana para Hollywood w minione wakacje podróżowała po Europie, gdzie świętowała jej urodziny, a później po raz pierwszy od czasu ponownego spotykania wystąpiła razem na czerwonym dywanie. Reszta jest historią. Teraz czekamy na ogromny brylant i najpiękniejszy ślub ostatnich lat.

Jennifer Lopez i Ben Affleck na uroczej randce z dzieciakami. Zabójcze szpilki i sukienka gwiazdy

 

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji fot. Backgrid UK / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck na Festiwalu w Wenecji fot. Forum Zuma Press

Jennifer Lopez i Ben Affleck fot. fot. The Mega Agency / Forum