Rozniosły się plotki, że w związku Bena Afflecka i Jennifer Lopez nie dzieje się najlepiej, bo Jen opuściła ważne dla Bena wydarzenie. Pisaliśmy o tym, że od dawna nie widziani  George Clooney i jego żona Amal pojawili się na prywatnej premierze nowego filmu aktora. Tego samego, w którym gra również Ben Affleck. Aktor także pojawił się na ekskluzywnej projekcji „The Tender Bar”. Nie było z nim Jennifer Lopez. Czemu?

„Jen nie dogadywała się z George’em Clooneyem, kiedy razem nakręcili film „Out of Sight”. Wprost nie mogli się znieść. To zabawne, że nowy film Bena jest z Georgem i to nie przypadek, że Jen nie była z nim sfotografowana na czerwonym dywanie, pozująca z Georgem i Amal”, powiedziała magazynowi People osoba związana z parą.

Jennifer Lopez i Ben Affleck NIE obserwują się na Instagramie. Co się stało?

 

Bena Afflecka i George’a Clooney’a łączy nie tylko nowy film „The Tender Bar”, ale również wcześniejsze projekty producenckie. Obaj również wcielili się w rolę Batmana. Mają wspólnych znajomych. Wielokrotnie widywano tych dwóch panów na wspólnych wizytach w restauracjach w Los Angeles.

Związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka to fejk?! Oto dowody

Według insiderów Ben Affleck chce pogodzić Jennifer Lopez i George’a Clooney’a, bo będzie jeszcze wiele okazji, na których chciałby widzieć ich oboje, dlatego powoli „zaczyna budować mosty między tą dwójką”.