Jennifer Lopez (50 l.) jest jedną z najpopularniejszych wokalistek, świetną aktorką ale diva przede wszystkim jest mamą. J Lo jak przystało na dumną rodzicielkę postanowiła pochwalić się talentem syna, który występował w szkolnej sztuce „Czarnoksiężnika z krainy OZ”.

Ben Affleck SZCZERZE o relacji z Jennifer Lopez

Syn Jennifer Lopez śpiewa w szkolnym przedstawieniu

Jennifer Lopez zasługuje na miano super mamy. Artystka mimo odnoszących sukcesów, rodzinę i dzieci stawia na pierwszym miejscu. Jennifer ma dwójkę dzieci. Lopez urodziła bliźniaków: córkę Emmę Maribel i syna Maximiliana „Maxa” Davida. Dzieci są ze związku J Lo z wokalistą Marc’em Anthony’m. Para pobrała się w 2004 roku, a 8 lat później –  w 2012 małżeństwo zakończyło się.

Byli małżonkowie utrzymują przyjacielskie stosunki ze względu na dzieci.

Córka J Lo – Emme zadebiutowała na scenie podczas Super Bowl w Miami, gdzie zaśpiewała solową piosenkę „Born in the U.S.A.” razem ze sławną mamą. Okazuje się, że jej brat Max również odziedziczył talent wokalny.

Lopez nie omieszkała pochwalić się wokalem syna, gdy wziął udział w szkolnym przedstawieniu do sztuki „Czarnoksiężnik z Krainy OZ”.

Były mąż Jennifer Lopez jest bardzo CHUDY; Marc Anthony spotkał się z JLo na występie ich syna (ZDJĘCIA)

Najmniejszy dzieciaczek – podpisała filmik dumna mama

Na wideo Max ubrany w granatową szatę i czarny kapelusz wychodzi na scenę by zaśpiewać, że zła czarownica jest martwa.

To nie pierwszy raz, gdy J Lo chwali się muzycznymi umiejętnościami swoich dzieci. Jak na tak muzyczną rodzinę, nie ma nic dziwnego w tym – że dwójka dzieci Lopez odziedziczyła talent wokalny po sławnych rodzicach. Z pewnością artystka chce, by dzieci w przyszłości poszły w jej ślady.

Jennifer Lopez z synem

Fot.Forum/BACKGRID USA

Wspólny dom Jennifer i jej narzeczonego Alex’a Rodriguez’a jest pełen miłości i ciepła. Para doskonale się dogaduje a dzieci J Lo i córki Alex’a z poprzedniego związku zachowują się jak jedna, wielka szczęśliwa rodzina.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jennifer Lopez stworzyła własną kolekcję BUTÓW. Zobaczcie naprawdę WYPASIONE modele

Córka Jennifer Lopez pójdzie w jej ślady? Na Super Bowl DAŁA CZADU!

Jennifer Lopez KOCHA błyskotki. Te kolczyki kosztowały FORTUNĘ