Jennifer Lopez (54 l.) wywołała niemałe poruszenie na włoskiej wyspie. Gwiazda, która aktualnie przebywana Capri przechadzała się po wyspie w tłumie zafascynowanych jej obecnością osób. JLo opalała się również w skąpym bikini w kolorze bieli. Fani zwrócili uwagę, że w tej samej stylizacji z jedwabną chustą na głowie była widziana w 2016 roku. Jak widać moda plażowa aż tak się nie zmienia?

Jennifer Lopez tańczy na stole w swoje 54. urodziny

Jej obecność we Włoszech przypisywana jest, przynajmniej po części, promocji jej alkoholowego napoju Delola. Na Instagramie opublikowała również zdjęcia z nazwą brandu. Sytuacja jest o tyle kontrowersyjna, że gwiazda od lat mówiła, że w ogóle nie dotyka alkoholu.

Jennifer Lopez na Capri

Na zdjęciach i wideo publikowanych w sieci nie widać nigdzie Bena Afflecka, który niedawno został sfotografowany we Włoszech ze swoją byłą Jennifer Garner i dzieciakami. Możliwe, że Jennifer Lopez właśnie dołączyła do niego na europejskich wakacjach i zapewne za chwilę w internecie pojawią się wspólne zdjęcia zakochanej pary.

Jennifer Lopez nosi modne sneakersy za 220 złotych

Jennifer Lopez swoje 54. urodziny obchodziła bardzo hucznie, bo przez tydzień. Życzymy jej wszystkiego najlepszego i gratulujemy… ogólnie… życia!