Laura Lewandowska, drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich, jest już na świecie. Dziewczynka urodziła się 6 maja, zodiakalnie jest więc bykiem – tak samo jak jej starsza siostra, Klara.

Anna Lewandowska pokazała PIERWSZE zdjęcie Klary z młodszą siostrą Laurą

Rodzice wybrali dla córeczki piękne imię. Okazuje się, że osoby o takim imieniu dysponują wieloma cechami, które przypominają nam… Annę Lewandowską.

Znaczenie imienia Laura

Laura jest osobą pełną zapału, potrafi szybko rozwiązywac problemy. Jest zaradna, a jej życie toczy się w bardzo dużym tempie (Anna coś o tym wie ;). Laura nie lubi życ na uboczu, jest kontaktowa, wesoła i sympatyczna. Chciałaby być podziwiana i stawiana za wzór. Co jeszcze? Laura ma dobre serce, jest empatyczna, potrafi wysłuchać i pocieszyć.

Anna i Laura Lewandowskie już w domu. Tak PRZYWITAŁ je Robert Lewandowski

W domu Lewandowskich pojawił się mały, przyszły miłośnik podróży – imię Laura noszą kobiety, które często wykonują zawody związane z przemieszczaniem się, nieustannym ruchem. Kto wie, kim kiedyś zostanie córka Anny – podróżniczką, archeologiem? A może artystką? Może pójdzie w ślady rodziców? Oni też od lat żyją w ciągłym ruchu.

Imię Laura pochodzi z łaciny. Po łacinie laur to wawrzyn – w starożytnej Grecji uznawany za boskie drzewko.

Laura Lewandowska - pierwsze zdjecia młodszej córki Anny Lewandowskiej

Laura Lewandowska – pierwsze zdjecia młodszej córki Anny Lewandowskiej

Choć nie jestem przekonani, że naszymi losami rządzą gwiazdy, wierzę raczej w siłę naszych działań, zerknęliśmy na horoskop osób urodzonych 6 maja. Okazuje się, że osoby te uparcie prą przed siebie i dążą do realizacji celów, które sobie obiorą. Osoby urodzone 6 maja są wytrwałe i pracowite. Potrafią też znaleźć balans między wyzwaniami, a odpoczynkiem. Według horoskopu Laura będzie osobą skoncentrowaną, obdarzoną wielką intuicją, optymistką, dążącą dzięki ciężkiej pracy do osiągnięcia doskonałości.

Mama Anny Lewandowskiej zdradza, jak wyglądał PORÓD jej córki. Mówi też o zachowaniu Klary

Nie wiem, jak Wy, ale z tego portetu jawi się charakter osoby, która idealnie wpisuje się w team Lewandowskich. Cała mama 🙂

Dom Lewandowskich przygotowany na powrót Anny z Laurą do domu, fot. Instagram Anny Lewandowskiej

Dom Lewandowskich przygotowany na powrót Anny z Laurą do domu, fot. Instagram Anny Lewandowskiej

Klara Lewandowska wita młodszą siostrę, Laurę, fot. Instagram Anny Lewandowskiej

Klara Lewandowska wita młodszą siostrę, Laurę, fot. Instagram Anny Lewandowskiej