Robert Lewandowski i Anna Lewandowska mogą pochwalić się nie tylko sukcesami zawodowymi, ale i prywatnymi. Mają dwie piękne córeczki Klarę i Laurę. Najstarsza z nich dziś świętuje urodziny.

5-letnia Klara Lewandowska wymiata w wodzie! (WIDEO)

Klara Lewandowska kończy 6 lat

Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja 2017 roku. Narodziny dziewczynki były wielkim wydarzeniem w kraju niczym członka rodziny królewskiej. Po latach Anna Lewandowska przyznaje, że pierwszy poród był bardzo ciężki – rodziła córeczkę 28 godzin.

Anna Lewandowska pokazała, jak spędza wieczór z Klarą. Dziewczynka powiedziała wzruszające słowa o tacie

Lewandowscy chętnie pokazują swoje życie z córeczkami w mediach społecznościowych, ale nadal bez ich twarzy. Teraz pochwalili się 6 urodzinami Klary! Pokazali urocze kadry z najstarszą córką, na których widzimy, czym ją zaskoczyli w dniu urodzin. Ania i Robert przygotowali dla niej duże balony, a jeden z nich jest w kształcie cyfry 6.

Klara Lewandowska nie może jeść zwykłej pizzy, ani nawet lodów! Anna opowiada o jej DIECIE

Pod postem zostawili także urocze życzenia:

Wszystkiego najlepszego dla najwspanialszej sześciolatki! Klara, pamiętaj zawsze, że jesteśmy tu po to, by o Ciebie dbać, jesteśmy Twoimi największymi fanami! Najwspanialszych urodzin! Nie możemy uwierzyć, że masz już 6 lat — napisał Lewandowski.

scena z: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Robert Lewandowski and Anna Lewandowska arriving at the Ballon d’Or ceremony at the Theatre du Chatelet on October 17, 2022 in Paris, France.,Image: 731395769, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Castel Franck/ABACA / Abaca Press / Forum