Anna Lewandowska mimo ogromnego zaangażowania w swoją karierę, prowadzenia kilku swoich przedsiębiorstw nie zapomina o wychowywaniu córek. Można zauważyć, że jest z nimi bardzo blisko i spędza z nimi każda wolną chwilę. Nawet kiedy idzie na mecz FC Barcelony, zabiera ze sobą dzieci, a mogłaby zostawić je z opiekunką.

Anna Lewandowska pokazała, jak 2-letnia Laura już pięknie mówi (WIDEO)

Anna Lewandowska pokazała pokój Laury

Jak wiemy, Lewandowscy mają wiele luksusowych nieruchomości. Tak jak w Monachium mieli piękny dom, tak teraz po przeprowadzce do Barcelony żyją na wysokim poziomie. Ich wnętrza są starannie zaprojektowane jakościowymi i modnymi meblami.

Oczywiście Klara i Laura także mają swoje królestwo i wcale nie w mniejszym standardzie urządzone niż ich rodzice. Dziś Anna Lewandowska opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje w dziecięcym pokoju – prawdopodobnie należy do Laury, która także jest na zdjęciu.

Klara i Laura dzielnie trenują na obozie Anny Lewandowskiej! (ZDJĘCIA)

3-letnia Laura ma naprawdę uroczy pokoik urządzony w nowoczesnym stylu. Ściany są białe, ale drewniane meble między innymi stoliczek z krzesełkami, czy szafka na zabawki dodaje ciepłego klimatu.

Trzeba przyznać, że wystrój dziecięcego pokoju jest w dość niestandardowych kolorach, jak dla dziecka. Króluje w nim szarość, beż i bieli, a nie na przykład róż, czy zieleń.

Jak Wam się podoba pokój Laury?

OMG! Laura Lewandowska już sama stoi na nogach

Fot.  Emilio Utrabo / MEGA / The Mega Agency / Forum

IG: annalewandowska

IG: annalewandowska