Jessica Alba szaleje na koncercie Beyonce (FOTO)

bdrcdypcaaakjde-R1 bdrcdypcaaakjde-R1

Beyonce to jedna z ulubionych piosenkarek celebrytów. Niedawno pisaliśmy o tym, jak Kourtney Kardiashian i Kendall Jenner bawiły się jej koncercie. Okazało się, że i Jessica Alba dołączyła do tego grona.

Na Twitterze opublikowała zdjęcia, na których widać, jak świetnie się bawi wraz ze swoimi znajomymi na koncercie Bey.

Jess wygląda na spełnioną, szczęśliwą kobietę. Babski wieczór wyszedł jej z pewnością na dobre, a chwila odpoczynku od męża i dzieci jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

&nbsp
Jessica Alba szajele na koncercie Beyonce.

Jessica Alba szajele na koncercie Beyonce.

Jessica Alba szajele na koncercie Beyonce.

Jessica Alba szajele na koncercie Beyonce.

Jessica Alba szajele na koncercie Beyonce.

Jessica Alba szajele na koncercie Beyonce (FOTO)

 
12 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gość, 06-07-13, 19:00 napisał(a):Można jej pozazdrościć młodzieńczego looku. To się ma w genach i niestety ale większość 25 latek wygląda jak 30-latki a Alba pomimo że już paroletnia ma młodą buzię. I podobnie jest z Seleną Gomez. Długo będą młode i piękne.dokladnie! dlatego nie rozumiem tych zawistnych komentarzy ze ‘stara malenka,wieczne dziecko’. A wlasnie taka buzia Seleny to atut i bedzie sie cieszyla urodą podczas gdy kolezanki w jej wieku bedą se juz wypenialy zmarszczki!

Można jej pozazdrościć młodzieńczego looku. To się ma w genach i niestety ale większość 25 latek wygląda jak 30-latki a Alba pomimo że już paroletnia ma młodą buzię. I podobnie jest z Seleną Gomez. Długo będą młode i piękne.dokladnie! dlatego nie rozumiem tych zawistnych komentarzy ze ‘stara malenka,wieczne dziecko’. A wlasnie taka buzia Seleny to atut i bedzie sie cieszyla urodą podczas gdy kolezanki w jej wieku bedą se juz wypenialy zmarszczki! Większosc 25latek wygląda jak 30latki? gdzie? bo ja mam 25 lat i ani ja ani zadna z moich koleżanek nie wygląda na 30

Te kolczyki są okropne!!

Można jej pozazdrościć młodzieńczego looku. To się ma w genach i niestety ale większość 25 latek wygląda jak 30-latki a Alba pomimo że już paroletnia ma młodą buzię. I podobnie jest z Seleną Gomez. Długo będą młode i piękne.

gość, 06-07-13, 07:18 napisał(a):Baaaardzo ja lubię z pośród tych wszystkich “celebrytow” ona jest a bynajmniej wydaje sie być innaile jeszcze ciemniaków nie wie, że bynajmniej nie znaczy przynajmniej????!!!!

Po co jej te czarne rajstopy!

Sprawia naprawdę bardzo dobre wrażenie 🙂

Baaaardzo ja lubię z pośród tych wszystkich “celebrytow” ona jest a bynajmniej wydaje sie być inna

Jessica jest naprawde piekna, nieziemska uroda

Denko

Nudne to isc z kulyzonkomi na koncerc biją ce 😛

DZIECI! ONA MA DWIE CÓRKI! CO ZA MATOŁY TO PISZĄ?!