Jessica Alba z trójką dzieci zwiedza Rzym (ZDJĘCIA)
W tym roku Europa jest trendy - Beckhamowie wypoczywają w Hiszpanii, Jessica postawiła na Włochy.

Jessica Alba z trójką dzieci przyleciała na wakacje do Włoch. Paparazzi podglądali gwiazdę, kiedy ze swoimi pociechami zwiedzała Rzym.
Wygląda na to, że Europa to w tym roku modna destynacja dla gwiazdorskich rodzin. Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam zdjęcia rodziny Beckhamów wypoczywającej w Hiszpanii. Teraz kolejna gwiazda została złapana na ulicach Rzymu.
Jessica Alba ma troje dzieci – wszystkie zabrała ze sobą na urlop do Europy. W opiece nad najmłodszym synem pomagały Jess dwie starsze córki – Honor Marie oraz Haven Garner.
Jedno jest pewne – córka Jessiki Alby NIE WYGLĄDA na swój wiek (ZDJĘCIA)
Jess dzielnie pchała wózek, a po zwiedzaniu przyszła pora na lunch. Zanim usiadła do stołu, Alba poprawiła fryzurę młodszej córeczce.
Zobaczcie zdjęcia – wszystkie znajdziecie w galerii poniżej

Jessica Alba wybrała się do Pierluigi’s Restaurant w Rzymie – razem z córkami Honor Marie Warren, Haven Garner Warren i synem Hayesem, FOT. Forum, Mega Agency