Jessica Alba (38 l.) jako mama na pełny etat, aktorka a także właścicielka firmy doskonale radzi sobie z wszystkimi obowiązkami. Alba stroni od skandali, od 11 lat związana jest z tym samym partnerem: Cashem Warrenem, z którym doczekali się trójki dzieci. Jessica spełnia się idealnie w roli matki, bardzo często widywana jest w towarzystwie dzieci. 

Jessica Alba z dziećmi; jej najstarsza córka zmieniła fryzurę! (ZDJĘCIA)

Wyczerpana Jessica Alba z synem na zakupach

Aktorka została zauważona przez fotoreporterów w drodze na zakupy wraz z najmłodszym dzieckiem, synkiem Hayes’em. Alba czuje przytulała synka, cały czas trzymając chłopca na rękach. Widać, że

Jessica tego dnia mimo prostej stylizacji wyglądała bardzo schludnie i stylowo. Aktorka założyła na siebie koszulę w czerwono, biało, niebieskie paski, której podgięła rękawy w łokciach, tworząc bardziej nonszalancki wygląd. Na dół Jessica ubrała proste, porwane na kolanach spodnie jeansowe typu boyfriend. Na nogach miała białe buty firmy Converse. Alba w pasie była przepasana czerwoną bluzą, oraz miała na sobie biały, skórzany plecak. Aktorka wyglądała na naprawdę wyczerpaną. Z drugiej zaś strony mając na sobie tyle obowiązków nie ma co się dziwić.

View this post on Instagram

This kid crushes me 💔💔💔

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Jessica Alba

Zmęczona Jessica Alba zauważona na zakupach razem z najmłodszym synkiem aktorki. Fot.Forum/Backgrid USA.

Jessica Alba na spacerze z synem.Fot.Forum/Backgrid USA.

Jessica nawet w prostej stylizacji wygląda pięknie. Mając na głowie tyle obowiązków z pewnością musi być jej ciężko lecz widać gołym okiem, że macierzyństwo jej służy.

Uroczo razem wyglądają?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jessica Alba kupiła NOWĄ posiadłość! Jest ogromna i warta miliony (ZDJĘCIA)

Jessica Alba z trójką dzieci zwiedza Rzym (ZDJĘCIA)

Jessica Alba pokazała, jak mieszka!