Blogerki modowe nie przestają eksperymentować ze stylem. Nauczone doświadczeniem, że łamanie zasad pokroju „klapki i skarpety” czasem się opłaca, „stroją się jak Bijons” i dają ponieść się emocjom, gdy atakują je internauci.

Zobacz: Nie uwierzysz w komentarz Horodyńskiej odnośnie stroju Mercedes

Najłatwiej jest sprowokować Jessikę Mercedes. Ta szafiraka ma na swoim koncie kilka niezapomnianych ataków na hejterów. Niektóre były tak odważne i nierozsądne, że obrońcy Jess tłumaczyli ją chwilową słabość dobrą imprezą, która jest w stanie przyćmić każdego geniusza.

Jessica Mercedes Instagram

W każdym razie, na Instagramie Mercedes właśnie trwa wojna. Poszło o rajstopy zestawione z delikatnymi sandałkami, które nie trafiają w gust większości, a mniejszość bawią. To zestawienie jest zarezerwowane dla odważnych desperatów, podobnie jak sukienka z dekoltem „w pupę”.

Zobacz: Jessica Mercedes odpowiada na krytykę Kołakowskiej

rajstopy do butow z odkrytymi palcami ? faszyn from raszyn … – pisze jedna internaurka.

Sandaly to sandały. Na obcasie czy nie co za różnica? Rajstopy do sandałów wyglądają kiczowato. Jakby założyła do tego zakryte buty to wyglądałaby z klasa a nie jak wyższa szkoła faszyn from raszyn bo tam tylko takie perełki w wersji hard… Buty psują niestety bardzo ładna stylizacje – dodaje kolejna.

Jezu drogi, sandały i rajstopy? Matko boska, widziałaś się w lustrze? – komentarzy tego typu pod zdjęciem nie brakuje.

dziewczyny serio? To kultowa stylizacja rodem z szafy @carineroitfeld …. Jak się nie znacie to napiszcie ze Wam się nie podoba, a nie ze wieje tandeta – odpowiada blogerka.

oczywiście, nie znamy się i jeszcze mamy brzydkie twarze :/ – bosko kwituje hejterka. Jeśli nie pamiętacie pewnego wpisu Mercedes, to chętnie go Wam przypomnimy. Po jednym z ataków hejterów na oryginalną urodę panny Mercedes, puściły jej nerwy i napisała, że pociesza się wchodząc na konta złośliwców i oglądając „ich brzydkie twarze”. Wpis szybko został usunięty. Jess prawdopodobnie poszła po rozum do swojej „ładnej” głowy.

Zobacz: JESSICA MERCEDES: PO ROKU W KOŃCU NAUCZYŁAM SIĘ ROBIĆ MAKIJAŻ!

A Waszym zdaniem ta stylizacja jest rodem z czyjej szafy?

All black for @theofficialpandora 💍 #photoshooting #fall #campaign #velvet

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced)

Jessica Mercedes została sprowadzona na ziemię przez hejterów. Klasy nie kupi?

Jessica Mercedes została sprowadzona na ziemię przez hejterów. Klasy nie kupi?

Jessica Mercedes została sprowadzona na ziemię przez hejterów. Klasy nie kupi?

Jessica Mercedes została sprowadzona na ziemię przez hejterów. Klasy nie kupi?