Jessica Simpson nigdy nie przyznała się, ile kilogramów złapała w czasie ciąży.

Celebrytka – milionerka przed porodem nosiła już niemal wyłącznie obszerne, bardzo luźne tuniki, które tuszowały jej sylwetkę. Po urodzeniu córeczki szybko dostała propozycję odchudzania się z programem Weight Watchers (tym samym, dzięki któremu drastycznie schudła Jennifer Hudson.)

Podczas treningów, które miały pomóc jej schudnąć, Jess nie pozwalała paparazzi robić zdjęć. Jedyne fotki robiono wtedy, gdy Simpson siedziała już w samochodzie. Z pewnością chodziło o to, by zwielokrotnić wrażenie, gdy Jessica zdecyduje się na pierwsze publiczne wystąpienie.

I oto wkrótce ma nadejść. W przyszłym tygodniu ma się pojawić reklama WW z piosenkarką. Ale plotki o jej schudnięciu pojawiły się już wcześniej – magazyn Life&Style napisał, że Simpson zrzuciła 40 funtów (18 kilogramów), a to dopiero początek. W planach celebrytka ma schudnąć w sumie aż o około 50 kilo!!

Aż trudno w to uwierzyć! Czyżby ciążowa waga Jessiki dobijała do setki?

Sama celebrytka mówi, że folgowała swoim smakom i nastrojom, bo chciała się maksymalnie nacieszyć pierwszą ciążą. Przyznaje jednak, że zapomniała, iż po urodzeniu dziecka waga nie spadnie sama.

Moje ciało nie przybrało kształtów supermodelki – wyznaje Jessica. – Jestem jak każda normalna kobieta. Staram się po prostu poczuć dobrze i zachować zdrowie dla mojej córeczki, narzeczonego i dla siebie.

Jessica Simpson schudła już 18 kilo! (FOTO)

Jessica Simpson schudła już 18 kilo! (FOTO)

Jessica Simpson schudła już 18 kilo! (FOTO)

Jessica Simpson schudła już 18 kilo! (FOTO)