Jessica Simpson (39 l.) bardzo źle zniosła trzecią ciążę. Puchła, kiepsko się czuła i sporo przytyła – ważyła aż 108 kilogramów. Dzięki diecie i intensywnym treningom udało jej się zrzucić aż 45 kg. Dziś może pochwalić się zdrową i szczupłą sylwetką. Jak to osiągnęła?

WOW, ale TALIA! Pół roku po urodzeniu dziecka Jessica Simpson pokazuje, jak schudła

Dieta Jessiki Simpson – jak schudła?

Dieta celebrytki wcale nie była aż tak restrykcyjna. Podstawą było to, aby nie musiała rezygnować z ulubionych posiłków, ale mogła zastąpić je zdrowszymi odpowiednikami. Opierały się głównie na chudym mięsie, rybach, warzywach. Dania miały być bogate w błonnik, białko i tłuszcz. Kiedy miała ochotę na słodycze, walczyła z tym przy pomocy mięty. Jadła trzy posiłki dziennie plus dwie przekąski np. garść migdałów.

Jessica Simpson urodziła! Gwiazda bardzo źle znosiła ciążę – teraz jest szczęśliwą mamą

Treningi Jessiki Simpson

Trenerem gwiazdy jest Harley Pasternak, który w rozmowie z E! News zdradził, jak wyglądały jej ćwiczenia.

Na początku jej treningi polegały głównie na chodzeniu. Miała robić 14 000 kroków dziennie. Chodziła na rodzinne spacery lub na bieżni podczas oglądania telewizji, czy rozmawiania przez telefon. Później trenowała co drugi dzień.

Zaczęliśmy od treningu całego ciała, po jednej serii każdego ćwiczenia, nie obciążając za bardzo tylko jednej części ciała i stopniowo zwiększając ich intensywność. Koncentrowaliśmy się na kilku grupach mięśni dziennie.

View this post on Instagram

NYC Ladies’ Night ✨

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Jessica Simpson zrobiła córce TO. Fani się OBURZYLI

Dodatkowo, Jessica musiała zmienić swój styl życia. Trener doradził jej odłączenie się od wszelkich urządzeń na co najmniej godzinę każdego dnia, a także zalecił minimum 7 godzin snu. Codziennie wieczorem wysyłała mu maila, w którym pisała, czy udało jej się trzymać danego dnia wszystkich zasad.

Jessica Simpson w ciąży fot. Forum/BACKGRID

Jessica Simpson w ciąży fot. Forum/Mega Agency

Jessica Simpson

Jessica Simpson w ciąży fot. Forum/BackgridJessica Simpson

Jessica Simpson w ciąży fot. Forum/Mega Agency