Od ich rozwodu minęło 15 lat. Teraz, gdy Jennifer Aniston (50 l.) i Brad Pitt (56 l.) znów są wolni, fani najchętniej od razu popchnęliby ich na ślubny kobierzec. Ilość plotek na temat związku Jenn i Brada przyprawia o zawrót głowy! Ale to nie koniec, gdyż media wytropiły właśnie kolejny szczegół łączący byłych małżonków.

Brad Pitt KOMENTUJE zdjęcia zrobione z Jennifer Aniston na SAG

Otóż aktorka i aktor korzystają z usług tych samych stylistek!

Nina i Clare Hallworth od dawna zajmują się stylizacją Jennifer. Szykują jej stylizacje na wielkie gale, dbają o detale. Okazuje się, że ten sam team od maja 2019 roku współpracuje też z Bradem Pittem.

Na Instagramie stylistek zdjęcia Aniston i Pitta sąsiadują ze sobą. To oczywiście nie oznacza, że para umawia się na spotkania w pracowni stylistek razem, ale…

Piękna łazienka i OGROMNA garderoba; Jennifer Aniston pokazuje na Instagramie SWÓJ DOM

Jak wiadomo znane osoby tak dobierają sobie współpracowników, by ci nie wchodzili w układy z osobami, z którymi gwiazdom nie jest po drodze. Stąd niekiedy problemy stylistek czy makijażystek – gdy jedna gwiazda stroi fochy, bo jej rywalka maluje się u tej samej makijażystki.

Widać więc, że Jennifer i Brad mają nie tylko podobny styl, ale i nie mają nic przeciwko temu, by pracować w pobliżu siebie. Czy to coś znaczy? Może tak, z może nie… Czas pokaże!

To video to dziś HIT INTERNETU. Reakcja Brada Pitta, gdy przemawiała Jennifer Aniston

Jennifer Aniston, fot.  JAVIER ROJAS/PI/FORUM

Brad Pitt i Jennifer Aniston 2004 rok, fot. Reuters Photographer / Reuters / Forum

Fot.  Kevin Sullivan / Zuma Press / Forum

Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum