50-letnia Jennifer Aniston trzy miesiące temu zmieniła swoje podejście do prywatności. Aktorka, która do 2019 roku była nieobecna w mediach społecznościowych, założyła w końcu konto na Instagramie. Gwiazda zaczęła pokazywać kadry ze swego prywatnego życia.

Brad Pitt i Jennifer Aniston 18 lat temu i dziś! Jedna rzecz się nie zmieniła

Wśród Stories, jakie Aniston wrzuca na swój profil, jest sporo zdjęć robionych w domu aktorki. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak mieszka gwiazda.

Dom Jennifer Aniston – jak wygląda posiadłość aktorki Bel Air

Jenn kupiła swoją posiadłość w 2011 roku. Dom i otoczenie powstały w połowie XX wieku. Kiedy Aniston kupiła posiadłość, przeprowadziła gruntowny remont. Dziś Bel Air jest nazywane jest jej sanktuarium. Jenn kocha swoje miejsce na ziemi – jest nie tylko piękne, ale i funkcjonalne, a także gotowe na przyjęcie gości.

Jennifer Aniston i Brad Pitt WZIĘLI ŚLUB w Meksyku? Tabloid wie nawet, do jakiej piosenki tańczyli pierwszy taniec

W domu Aniston znajdują się cztery sypialnie, sześć łazienek, piwniczka do przechowywania wina. Jenn ma do dyspozycji basen i domek dla gości. Z posiadłości otoczonej ogromnym ogrodem roztacza się widok na ocean.

To video to dziś HIT INTERNETU. Reakcja Brada Pitta, gdy przemawiała Jennifer Aniston

Aniston urządziła swój dom tak, że łączy on różne trendy. Jest nowoczesny, ale na pewno nie zimny czy surowy. Wykończony drewnem, kamieniem i szkłem, prezentuje się świetnie.

Zobaczcie zatem fotki z posiadłości Jenn.