Dzisiaj tematem numer jeden na wszystkich portalach plotkarskich jest zachowanie Jennifer Aniston (50 l.) i Brada Pitta (56 l.) na wczorajszej gali SAG Awards. Rozmawiali ze sobą i nie szczędzili sobie czułych gestów! Sieć obiegło również nagranie, które pokazuje, że była żona wciąż jest bardzo ważna dla aktora.

HIT! Jennifer Aniston i Brad Pitt ZA RĘKĘ na gali SAG (ZDJĘCIA)

Brad Pitt ogląda przemówienie Jennifer Aniston

Jennifer zdobyła statuetkę za najlepszą rolę kobiecą w serialu „The Morning Show”. Kiedy wyszła na scenę, zaczęła dziękować producentowi, ekipie, swoim przyjaciołom. W sieci znalazło się nagranie zza kulis, na którym widać, jak Brad zatrzymał się, aby obejrzeć przemówienie aktorki. Nie mógł oderwać od niej wzroku!

Jennifer Aniston i Brad Pitt WZIĘLI ŚLUB w Meksyku? Tabloid wie nawet, do jakiej piosenki tańczyli pierwszy taniec

Brad Pitt i Jennifer Aniston – historia związku

Jen i Brad zaczęli spotykać się w 1998 roku. W 2000 roku pobrali się w Malibu. Uchodzili za idealne małżeństwo, więc gdy w 2005 roku ogłosili separację, fani pary byli w szoku. Okazało się, że aktor wdał się w romans z Angeliną Jolie podczas kręcenia filmu „Pan i Pani Smith”. Wzięli ślub, ale obecnie już finalizują rozwód. Jen próbowała ułożyć sobie życia u boku Justina Theroux, ale też nie wyszło.

Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócą do siebie? Wiemy, co się dzieje pomiędzy byłymi małżonkami!

Myślicie, że Jennifer i Brad mają jeszcze szanse?

Brad Pitt na SAG Awards fot. Forum/Zuma Press

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston na SAG Awards fot. Forum/Zuma Press

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston na SAG Awards fot. Forum/Zuma Press

Brad Pitt

Brad Pitt na SAG Awards fot. Forum/Zuma Press