41-letnia Rebel Wilson nie osiadła na laurach i ciągle chudnie. Australijska aktorka chwali się swoją nową figurą, tym razem w czerwonym stroju kąpielowym.

Rebel Wilson opublikowała swoje najbardziej „niezdrowe” zdjęcie

Rebel Wilson mówi swoim fanom, że „nigdy nie jest za późno” na zmianę – i jest tego żywym dowodem. Gwiazda kinowego hitu „Pitch Perfect” czuje się jak nowa osoba po tym, jak całkowicie zmieniła swoją dietę i nawyki związane z ćwiczeniami i przez ostatnie 1,5 roku straciła ponad 30 kilogramów.

W poście na Instagramie Wilson udostępniła swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym, jednocześnie zachęcając obserwatorów, którzy mogą chcieć dokonać podobnych zmian w swoim życiu.

„Nigdy nie jest za późno, aby się zmienić [dokładne tłumaczenie: ulepszyć]— aby poprawić swoje zdrowie, serce, szczęście, harmonię”.

To jest prawdziwy powód, dla którego Rebel Wilson tak schudła

„Do wszystkich tych, którzy po prostu próbują być trochę lepsi w tym tygodniu: rób to! Liczy się każda odrobina. Każdy wysiłek jest tego wart. Jesteś tego warta” , napisała na Instagramie Rebel Wilson.

Rebel Wilson zarzekła się, że rok 2020 będzie jej rokiem zdrowia. Zaczęła ostrą dietę, zmieniła nawyki żywieniowe i zaczęła uprawiać aktywność fizyczną. Niegdyś aktorka komediowa znana ze swojej tuszy, dziś chwali się szczupłą sylwetką. Mówi, że to jeszcze nie koniec!

Rebel Wilson w skórzanych legginsach

Rebel Wilson w skórzanych legginsach fot. Mega Agency / Forum

Rebel Wilson przed metamorfozą

Rebel Wilson przed metamorfozą fot. AGI / Spread Pictures / Forum