Rebel Wilson, która niedawno powitała swoje pierwsze dziecko o imieniu Royce Lillian Elizabeth Wilson, ujawniła inspirację stojącą dla wyboru imienia jej córki. Okazuje się, że najważniejsze było by imię zaczynało się na R.

Rebel Wilson zdradza dlaczego nazwała córkę Royce

Zaledwie 7 listopada aktorka ujawniła narodziny jej pierwszego dziecka. Córka przyszła na świat z pomocą surogatki. Dziewczynka otrzymała ciekawe imię, więc Wilson postanowiła zdradzić w wywiadzie skąd wziął się ten pomysł.

Rebel Wilson właśnie pochwaliła się, że została MAMĄ

„Chciałam oryginalnego imienia zaczynającego się na literę R i tak ostatecznie wybrałam to,” Rebel powiedziała People 8 listopada. „Lillian i Elizabeth to imiona z mojej rodziny noszone przez kobiety w mojej rodzinie, które podziwiam”.

Okazuje się, że imię Elisabeth ma dla niej podwójne znaczenie. Nadanie go, to także hołd w stronę niedawno zmarłej królowej Elżbiety.

Tak wyglądało BABY SHOWER Rebel Wilson

Rebel pozostaje obecnie w związku z Ramoną Agrumą z która jest zaręczona od kilku miesięcy.

 

 

Los Feliz, CA – *EXCLUSIVE* -/ Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE*  Forum

Rebel Wilson arrives at the Vanity Fair Oscar party during the 94th Academy Awards in Beverly Hills, California, U.S., March 27, 2022.,Image: 673528902, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum