Rebel Wilson (43 l.) nie spotkała się z „ciepłym” przyjęciem ze strony Meghan Markle (41 l.), kiedy po raz pierwszy spotkała księżną Sussex. Tak przynajmniej wyznała w show „Watch What Happens Live!” Andy’ego Cohena.

Meghan nie była tak… fajna. Nie była tak naturalnie ciepła”, powiedziała aktorka w rozmowie telewizyjnej.

Rebel Wilson zauważyła jednak, że zdystansowane zachowanie Meghan Markle mogło wynikać z tego, że jej mama, Sue Bownds, zadawała „nieco niegrzeczne” pytania, takie jak: „Gdzie są twoje dzieci?”

Rebel Wilson największą fanką Igi Świątek

Rebel Wilson powiedziała, że spotkanie ich odbyło się w Santa Barbara w Kalifornii i że dla kontrastu książę Harry „nie mógł być milszy”, był „cudowny”.

Rebel Wilson o Meghan Markle

Okazało się, że wcześniej Rebel Wilson nie poznała pary książęcej, jednak okazja nadarzyła się dzięki wspólnemu znajomemu, „Może dlatego była (Meghan Markle) jak: Kim są ci irytujący skazańcy z Australii?”, zażartowała z sytuacji aktorka komediowa.

Użytkownicy sieci mieli mieszane reakcje na wspomnienie Wilson o jej spotkaniu z Meghan i Harrym. Niestety większość z nich nie była zbyt pochlebna.

Awaria maski Meghan. PRAWDZIWE gwiazdy i elity Hollywood zaczynają mówić prawdę, że nie jest „przytulasem” ani ciepłą osobowością. Jak śmiała okazywać brak szacunku mamie Rebel, napisała jedna osoba.

Rebel Wilson prezentuje odchudzoną sylwetkę. Wow!

Wierzę Rebel. Ma dobry osąd. Meghan Markle jest narcyzem. Zachowywała się, jakby była monarchinią, kiedy poślubiła następcę tronu, dodał inny.

A jakie jest wasze zdanie?

Fot. TOBY MELVILLE / Reuters / Forum

GP/MEGA / The Mega Agency / Forum

Rebel Wilson Fot. SL, Terma / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Rebel Wilson Fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum