Rebel Wilson (44 l.) ujawniła właśnie, że straciła dziewictwo w wieku 35 lat i chce, aby jej doświadczenie było „pozytywnym przesłaniem” dla młodszych ludzi, „Nie każdy musi tracić dziewictwo jako nastolatka”, wyznała w wywiadzie dla magazynu People.

Odchudzona Rebel Wilson, „Człowiek potrzebuje tylko 600 kalorii dziennie”

Rebel Wilson powiedziała, że jako nastolatka unikała tematu bycia dziewicą, ponieważ czuła się „zawstydzona”. Wyznała, że często wychodziła z pokoju, gdy rozmowy ze znajomi przechodziły na tematy łóżkowe. Dodała również, że w wieku 23 lat oszukała przyjaciółkę, mówiąc jej, że „ma już to za sobą”. Tylko po to, by „mieć to z głowy”.

Ludzie mogą poczekać, aż będą gotowi, lub poczekać, aż staną się nieco bardziej dojrzali […] Oczywiście nie musisz czekać, aż będziesz po trzydziestce, tak jak ja, ale jako młoda osoba nie powinnaś odczuwać presji, wyznała w rozmowie z People.

 

Rebel Wilson straciła dziewictwo po 30-tce

Rebel Wilson w szczerej rozmowie z magazynem People powiedziała, że czuła się jak „nieudacznik”, gdy koleżanki komentowały, że 23 lata na stratę dziewictwa to bardzo późno.

Rebel Wilson i jej rewelacje na temat Meghan Markle

Aktorka wyznała, że zawsze czuła pociąg do mężczyzn, jednak ostatecznie związała się z Ramoną Agrumą. Para w listopadzie 2022 roku powitała na świecie swoją córeczkę Royce. Mała urodziła się dzięki surogatce.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: