Joanna Brodzik już tak nie wygląda (FB)
Jakie kolory będą modne na głowach gwiazd w tym sezonie? Był okres, kiedy sławy jak jeden mąż stawiały na platynowy blond, był też etap rudości i ombre. Wiele gwiazd decyduje się na odważne metamorfozy na potrzeby ról, ale także z własnej potrzeby. Teraz Joanna Brodzik pokazała swój nowy look.
Aktorka swego czasu mocno zapuściła pukle i malowała je na ciepłe barwy. Czas na zmianę. Przed Wami Joasia w chłodnym blondzie:
Mój nowy “inteligentny” kolor by Ola Oleczek Hair Stylist:-))) Na jesienne chłody najlepszy blond nowy! A jaki jest Wasz sposób na jesień?
Naszym zdaniem idealnie podkreśla kolor oczu Asi. A Wam, jak się podoba?
Mój nowy "inteligentny" kolor by Ola Oleczek Hair Stylist:-))) Na jesienne chłody najlepszy blond nowy! A jaki jest Wasz sposób na jesień? ;-)Ola Oleczek Hair Design;-)
Posted by Joanna Brodzik on 28 września 2015



[b]gość, 29-09-15, 22:55 napisał(a):[/b]Czemu kbiety po ciazy dzieciach brzydnaOj nie masz racji.Kozuchowska jest znacznie ladniejsza( dodam,ze nie lubie jej jako aktorki)
Nie pasują jej długie włosy pomomo tego ze sa gęste , wyglada jak wiejska baba powinna mieć krótka średnia fajna fryzurę a nosi taka miotle
Blond kolor nie dla p.Brodzik.
ja ją uwielbiam z Magdy to był kultowy serial najlepszy Ever i dalej ja lubię i będę lubić trzymam za nią kciuki
Czemu kbiety po ciazy dzieciach brzydna
Jeszcze gorzej masakra szara mysz i te nie ogarnięte nie wydegarzoqane wlosy
Nie podoba mi się. Bardzo nieładny kolor, taki bury, perukowaty. Ta aktorka Niekorzystne wygląda w długich włosach. Najlepiej jej w krótkich, ciemnych włosach które wydobywają jej rysy twarzy.
[b]gość, 29-09-15, 16:24 napisał(a):[/b]byla piekna w Magdzie M. w Mgdzie M własnie zrobiła sie okropna, najładniejsza była w Kasi i Tomku
Nijaki kolor.W ciemnych wygląda najlepiej.
są takie kobiety (a jest ich niewiele), którym ładniej w krótkich włosach niż w długich. brodzikowa to owych nalezy. Najładniej wyglądała w Kasi i Tomku – krótkie blond włosy. co odcinek inaczej ułożone. wyglądała ładnie, świeżo i promiennie.
Najlepiej w KiT wygladała. Patrzyłam sie jak w obrazek. Nie wiem dlaczego pozniej straciła swoj urok.
byla piekna w Magdzie M.
blond nie dla niej, faktycznie najlepiej wyglada w cieplych brazach
[b]gość, 29-09-15, 17:06 napisał(a):[/b]Najlepiej w KiT wygladała. Patrzyłam sie jak w obrazek. Nie wiem dlaczego pozniej straciła swoj urok.To prawda, ale w ciemnych czyli jej naturalnych jest jej najlepiej
Ja chce taki odcien. Poleci ktos jakas farbe?
[b]gość, 29-09-15, 13:12 napisał(a):[/b]szara mysz… najlepiej jej w ciemnych sorry AszaDokladnie. Wszystkie inne kolory wlosow ja szpeca:/
z długimi włosami wyglądała trochę jak pin up (podobnie jak lisowska w sesji media expert) a teraz jakoś tak nie za fajnie
Nie pasuje jej :/ Najlepiej jej było w ciepłym brązie…
W ciemnych wyglada bosko.w blondzie tak sobie…..a przeciez Joanna to przepiekna kobieta wiec dlaczego to ukrywac pod blondem???
No naturalne brunetki szybko siwieja. Lepiej taki blond niz czarne z siwym odrostem.
szara mysz… najlepiej jej w ciemnych sorry Asza
Moim zdaniem najlepiej wyglądała w brązowym bobie. Blond odwraca uwagę od jej twarzy, przez co wydaje się mdła, a to bardzo ładna kobieta.
Oj strasznie…..staro…niestety:(
Sliczny, az zazdroszcze…ja to mam mega pecha do fryzjerow, trafiam do dobrych, ale zawsze cos mi spitola, wyjatkowo zawsze mi…zle obetna, zle ufarbuja….chcialabym kiedys trafic do jakiegos profesjonalisty z prawdziwego zdarzenia…
Piękna kobieta. Wiek niczego jej nie odbiera. Z każdą dychą nadal wygląda super.!
Super kolor teraz! 🙂
rany znowu to antypatyczne babsko..
P. Brodzik, p. Kożuchowska – najlepiej wyglądają w krótkich włosach. Tak, jak p. Kulesza w średnich, do ucha. A blond to już w ogóle nie jest kolor p. Brodzik
Najbardziej podobała mi się w krótkich , ciemnych włosach. Generalnie preferuję włosy długie, ale ona jest jedna z nielicznych , która świetnie wygląda w krótkich. W tych długich, blond jest nijaka. Wygląda jak większość celebrytek, które na siłę chcą się odmłodzić….
brzydko się starzeje, nie rozumiem zachwytów nad jej aktorstwem
o nie.zielone.mnie tez tak ostatnio fryzjerka zalatwila.masakra.kolor sie wyplucze
dziwny chłodny odcień – poszarzała jej twarz – 5 lat starzej
Jej nie pasuja dlugie wlosy
Jakos tak siwo wygladaja:((( Cos Ty Aska zrobila?!?!?!
Niestety niezbyt korzystna zmiana
duuużo lepiej było jej w krótkiej, jasnej fryzurce, wyglądała świeżo i młodo. W tych dłuższych włosach jak starsza pani.
Kiedyś była bardzo piękną kobietą, a teraz…