Natalia Siwiec nie jest typem osoby, która większość czasu spędza w swojej ojczyźnie. Celebrytka na co dzień dzieli życie pomiędzy Polską a Meksykiem. A w tak zwanym międzyczasie chętnie odpoczywa na innych kontynentach. Aktualnie wraz z rodziną przebywa na Zanzibarze. 40-letnia modelka pokazała się fanom w nowej fryzurze, inspirowanej lokalnymi trendami.

Czerwony papier toaletowy, szczeniaczki i zdjęcie księżnej Diany – oto najdziwniejsze zachcianki gwiazd!

Natalia Siwiec na wakacjach na Zanzibarze pokazała nowe uczesanie

Natalię Siwiec poznaliśmy w 2012 roku. „Wyłowiona” z tłumów została okrzyknięta Miss tego sportowego wydarzenia. Od tego czasu jej kariera nabrała tempa. Dziś można nazwać ją jedną z najpopularniejszych celebrytek w naszym kraju.

I choć styl Natalii ewoluował nieco na przestrzeni ostatnich dwunastu lat, fryzura pozostaje niemal bez zmian. 40-latka wierna jest długim, ciemnym włosom. Niekiedy decyduje się na lekkie podcięcie lub dłuższego boba. Czasami odświeża look przy pomocy grzywki. Niemniej afrykańskie wakacje zainspirowały ją do bardziej odważnych, włosowych metamorfoz.

Patrycja Tuchlińska zorganizowała 77. urodziny ukochanemu w słynnym Burdż al-Arab w Dubaju

Na jakie uczesanie postawiła Natalia Siwiec? Modelka ma na głowie… burzę warkoczyków! Jak się prezentuje? Cóż, ładnemu we wszystkim ładnie. Ciemne warkoczyki w połączeniu z opaloną skórą dają naprawdę fajny, egzotyczny efekt!

A wy co myślicie? Hot czy not?

Piotr Stramowski ZAWRÓCONY na lotnisku w Egipcie z powrotem do Polski!

fot. ig @nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Natalia Siwiec, fot. Podlewski/AKPA

Natalia Siwiec, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA