Joanna Krupa w 2018 roku poślubiła Douglasa Nunes’a w Tyńcu. Tuż po ślubie powitali na świecie córeczkę Ashę-Leig, dla której rodzice stracili głowę. Modelka nawet zrezygnowała z brylowania na ściankach w Polsce, aby skupić się na wychowywaniu dziecka w Los Angeles.

Joanna Krupa przyleciała do Polski i zafundowała sobie GRZYWKĘ!

Joanna Krupa rozstała się z ojcem swojej córki?

Joanna Krupa latem dała Pudelkowi dość niepokojący wywiad, mówiąc, że „związek to na pewno praca. Nic nie przychodzi łatwo. Czasem, jak ktoś się rozwodzi, to ludzie nie chcą już nad tym pracować, a trzeba pracować. Wiadomo, że jak ktoś się poddaje, to nie wyjdzie. Ale jeżeli ludzie mają miłość i coś, co ich łączy, to powinni próbować„.

Teraz jurorka Top Model w rozmowie z Rafałem Kowalskim z portalu viva.pl powiedziała o swoim mężu „ojciec jej dziecka”:

To jest duży temat. Ale tak, to jest ojciec mojego dziecka, tylko tyle mogę powiedzieć na dzień dzisiejszy. (…) – powiedziała Krupa.

Joanna Krupa napadnięta na ulicach Los Angeles. Pokazała z tego nagranie!

Zapewniła, że nadal mieszka z Douglasem Nunesem, ale zdradziła też, że szuka domu dla siebie i córeczki:

Teraz szukam miejsca dla mnie i dla Asi, żeby nie wybierać hoteli, a móc przyjeżdżać do swojego domu. […] Chcę, żeby był tam ogródek dla malutkiej, blisko bezpieczne przedszkole i pociągi, bo córeczka bardzo je lubi. […] Moim marzeniem jest, żeby przez sześć miesięcy mieszkać w Polsce, a sześć w Los Angeles. Ale niestety nie decyduję sama. Asha ma jeszcze ojca – podkreśliła.

Joanna Krupa pokazała najlepszego przyjaciela córki.

Na koniec dodała, że to nie jest dobry moment na rozmowy o prywatnych sprawach: To nie jest moment, że chcę koncentrować na związku, ale na pewno otworzę przed tobą serce następnym razem”.

Joanna Krupa świętuje 2 urodziny córki. Pokazała nagranie zrobione tuż po porodzie

Jeśli faktycznie Joanna Krupa się rozstała, to znaczy, że sprawa jest jeszcze bardzo świeża. Małżeństwo musiało podjąć decyzje o rozwodzie całkiem niedawno. Jeszcze pod koniec listopada wyjechali razem na krótki urlop do Miami.

Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA