Joanna Przetakiewicz (50 l.) przedstawiła fankom swojego fryzjera i wyjaśniła, jakich sposobó używa jej stylista, by włosy były gęste, a fryzura wyglądała trójwymiarowo.

Joanna Przetakiewicz – jak stylizuje włosy?

Projektantka i współwłaścielka marki LaMania niema zawsze pojawia się w rozpuszczonych, długich włosach.

Joanna Przetakiewicz topless na Instagramie wypala oczy zazdrośnicom: Gdzie pani klasa?

Przetakiewicz ma gęstą czuprynę, jej włosy ładnie się układają. Teraz celebrytka zdardza na swoim Instagramie, jakich sposobów używa jej fryzjer, by włosy wyglądały na gęste i trójwymiarowe.

3D NEW HAIR CUT ♥️ bardzo często pytacie mnie o kolor i cięcie włosów, także bardzo proszę ♥️ Dzisiaj szczegółowy manual na insta story. Końcowy efekt powyżej. Wiele warstw, ostro ciętych, bez strzępienia daje efekt gęstości. Wiele odcieni blondu potęguje efekt trójwymiaru. Jak Ci się podoba? – pyta Przetakiewicz pokazują filmik, na którym jej stylista dotyka włosów i eksponuje efekt.

Fanki zazdroszczą kondycji włosów i dobrego fryzjera:

Cięcie jak cięcie, tak czy tak ma Pani piękne wlosy więc taki fryzjer to tylko dodatek 😉Patrzę i zazdroszczę też miałam tak długie wlosy ale po porodzie przybyło kg i coś ten włos mi przeszkadzał i obcięłam ponad 10cm🙈Ale rosną i mam nadzieję, że jeszcze potrząsnę nimi tak jak Pani😎😁😘

Właściwe cięcie i koloryzacja to podstawa

Masz rewelacyjny kolor włosów… niezwykle naturalny😊. Fryzjer, który to potrafi zrobić jest artystą…niestety niewielu to potrafi…blondy są trudne. – piszą fanki Joanny Przetakiewicz.

Czytaj też:

Joanna Przetakiewicz 10 lat temu i dziś: Zero kreatywności – pisze

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens nie szczędzą sobie czułości (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz wygląda jak Kardashianka? Fani w SZOKU!

Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz