Johnny Depp i Amber Heard rozwiedli się w 2017 roku po długiej i burzliwej batalii sądowej.

Wiemy, dlaczego Johnny Depp schudł i wygląda tak słabo (ZDJĘCIA)

Heard wniosła oskarżenie przeciw byłemu mężowi. Twierdziła, że Depp znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Dowodziła, że ich związek był piekłem, z którego ona wychodzi jako wrak człowieka. Na dowód winy Deppa Heard dołączała zdjęcia z siniakami na twarzy – twierdziła, że były mąż bił ją i znęcał się nad nią.

Za co Johnny Depp pozywa byłą żonę?

Teraz Depp przechodzi do kontrofensywy. Aktor domaga się od Amber Heard zadośćuczynienia za szkody, jakie poniósł w wyniku procesu. Jedną z konsekwencji głośnego rozwodu i oskarżeń o przemoc była utrata lukratywnej roli w filmie Piraci z Karaibów – to pierwszy raz, gdy Johnny Depp nie wystąpi w serii.

Johnny Depp USUNIĘTY z obsady nowych Piratów z Karaibów

Ponadto Johnny Depp twierdzi, że jego była żona uknuła ze swoimi przyjaciółmi spisek przeciw niemu. Depp zapewnia, że dowody jego winy zostały sfabrykowane, Heard natomiast wykorzystała moment „sławy” na promowanie swej kariery. Johnny Depp oskarża byłą żonę o to, że spreparowała całą awanturę dla potrzeb autopromocji. Jej owocem ma być rola w wysokobudżerowym filmie Aquaman, w którym Amber gra jedną z głównych ról.

Johnny Depp oskarża Amber Heard o zdradę – miała romans z Elonem Muskiem?

Co więcej, Johnny Depp twierdzi, że jego była żona nie była mu wierna. Oskarża ją o to, że jeszcze przed rozstaniem zdradzał go z miliarderem, Elonem Muskiem.

Johnny Depp ma nowy tatuaż – pamiątkę po Amber Heard

Amber Heard i Elon Musk byli parą, zaczęli się pokazywać publicznie po tym, jak aktorka odeszła od męża. Depp twierdzi jednak, że ich relacja nawiązała się dużo wcześniej – gdy Heard była jeszcze jego żoną.

Amber Heard accuses Hollywood star Johnny Depp of Domestic Violence! **FILE PHOTOS** Johnny Depp, Amber Heard EXCLUSIVE: Shane MacGowan gets married in Copenhagen, Johnny Depp in attendance
Fame/Flynet admphotostwo340439-wynik-1_wynik
upiphotostwo518714-wynik_wynik