Johnny Depp jest bardzo kochliwy! Gwiazdor nie zraża się niepowodzeniami – po burzliwym rozwodzie z Amber Heard, która oskarżała go o stosowanie przemocy, aktor związał się z młodszą dziewczyną i ponoć planuje ślub.

Johnny Depp POZYWA Amber Heard i twierdzi, że ZDRADZAŁA go z Elonem Muskiem

Johnny Depp i Polina Glen – kim jest nowa dziewczyna aktora?

Poznali się w ubiegłym roku na party w Los Angeles. 55-letni Johnny Depp szybko stracił głowę dla uroczej dziewczyny, która była w wieku podobnym do jego córki, Lily Rose (19 l.). Dziewczyna nazywa się Polina Glen i jest Rosjanką. Urodziłą się w St. Petersburgu, jest tancerką i choreografką. Pracowała też jako tancerka w klubie go-go.

Johnny Depp USUNIĘTY z obsady nowych Piratów z Karaibów

Paparazzi robili parze zdjęcia kilka razy. Johnny i Polina byli widziani między innymi w Moskwie, gdzie aktor dawał koncert. Potem fotorgafowano ich, gdy całowali się na jednej z ulic Belgradu.

Dziś Polina mieszka w rezydencji Johnny’ego Deppa w Sunset Boulevard. Daily Mail pisze, że Johnny planuje ożenić się z Poliną. Ile w tym prawdy, czas pokaże. Jedno jest pewne – Johnny na pewno nie poszedł na uczuciową emeryturę, skoro znalazł spełnienie u boku 20-letniej gorącej Rosjanki.

Nowa fryzura Lily Rose Depp już jest HITEM (ZDJĘCIA)

Polina Glen, dziewczyna Johnny’ego Deppa na Instagramie

Na Instagramie istnieje konto Poliny – większość zdjęć jest robiona w Rosji. Dziewczyna Deppa ma oryginalną urodę i piękne ciało. Zobaczcie jej Instagram!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

80 vibes🐾

Post udostępniony przez POLINA GLEN (@polinaglen)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Obsessed.

Post udostępniony przez POLINA GLEN (@polinaglen)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Keep eye on ya 🤪

Post udostępniony przez POLINA GLEN (@polinaglen)

Johnny Depp Johnny Depp