Jordyn Woods (21 l.) po głośnym skandalu związanym z zbliżeniem się do Tristana Thompsona – partnera Khloe Kardashian została odsunięta od rodziny celebrytów. Woods była dla Kylie Jenner jak siostra, nikt nie spodziewał się po niej takiej zdrady. Nawet mieszkały razem w posiadłości Jenner. Po skandalu wyprowadziła się i zerwały kontakt.

Khloe Kardashian UPOKORZYŁA Jordyn Woods; bardzo ją to zabolało

Jordyn Woods pokazuje apetyczne krągłości na Instagramie

Jordyn Woods ostatnimi czasy sporo schudła. Modelka pokazała swoją wysportowaną sylwetkę w skąpym kostiumie jednoczęściowym. Zdecydowanie ma się czym pochwalić. Woods nigdy nie wyglądała tak dobrze! Co ciekawe Jordyn nie promuje tylko luksusowych torebek i dodatków, jej seksowny kostium kąpielowy można kupić już za niecałe 50 złotych!

Jordyn długo walczyła z łatką tej „grubej”, widać, ze teraz podoba się jej własna sylwetka. Potrzeba naprawdę dużej pewności siebie i poczucia wartości by czuć się komfortowo w kostiumie kąpielowym, który więcej odsłania niż zakrywa.

Woods na Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym widzimy ją pozującą w basenie. Jordyn ma na sobie seksowny i bardzo skąpy strój kąpielowy. Modelka wygląda naprawdę oszałamiająco w neonowo różowym kostiumie jednoczęściowym mocno powycinanym po bokach. W talii kostium przepasany jest pasem w modne tego sezonu lamparcie cętki. Woods świetnie sobie radzi od czasu skandalu. W końcu uczyła się od najlepszych, miała okazję podpatrywać Kylie Jenner podczas rozwijania jej imperium urodowego. 

Myślicie, że Jordyn powróci do łask rodziny Kardashian-Jenner?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner BRONIŁA Jordyn Woods przed siostrami

Wiemy, co Kylie Jenner powiedziała do Jordyn Woods po skandalu z Tristanem Thompsonem ; to były MOCNE słowa

Khloe Kardashian ze ŁZAMI w oczach mówi o Jordyn Woods

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

one more time Swimsuit @mattecollection 💕

Post udostępniony przez HEIR JORDYN (@jordynwoods)

Wyświetl ten post na Instagramie.

good morning from us 🥰 bathing suit @iconswim

Post udostępniony przez HEIR JORDYN (@jordynwoods)