Jordyn Woods (22 l.), była przyjaciółka Kylie Jenner (22 l.), w tym roku zyskała na popularności przez skandal, który wywołała w rodzinie Kardashianów. Całowała się z Tristanem Thompsonem (28 l.), który był wtedy z Khloe Kardashian (35 l.). Teraz celebrytka udostępniła video, na którym trzyma się za brzuch i mówi fanom, że ma dla nich nowinę.

Khloe Kardashian UPOKORZYŁA Jordyn Woods – bardzo ją to zabolało

Jordyn Woods o ciąży

Jordyn opublikowała na swoim kanale na YouTube video z młodszą siostrą Jodie, w którym odpowiadają na pytania fanów. Jednym z nich było: Czy jesteś singielką?

W tej chwili Jordyn złapała się za brzuch i powiedziała:

Mam ogłoszenie. Spodziewam się… kaloryfera na brzuchu.

Po czym zaznaczyła, że jest singielką, a umięśniony brzuch pojawi się, jeśli nadal będzie nad nim pracować.

Jordyn Woods została zapytana o relację z Kylie Jenner. ODPOWIEDZIAŁA!

Mija właśnie 9 miesięcy od czasu, gdy coś zaszło między nią i Tristanem. Jordyn opowiedziała również o ideale mężczyzny.

Idealnym facetem dla mnie jest ktoś… to brzmi banalnie, ale ktoś, kto ma pasję, ktoś, kto chce być najlepszy w tym, co robi, ktoś inteligentny. Nie mogę znieść tego, gdy nie mam z kimś o czym rozmawiać i tak jest w przypadku wielu z nich. Nie wiedzą, jak prowadzić rozmowę. Nie chcę marnować czasu. Mile widziane jest też poczucie humoru i styl. Lista może się ciągnąć i ciągnąć, ale nie jestem wybredna.

Tristan Thompson zdradził Khloe Kardashian z Jordyn Woods

Khloe Kardashian i Tristan Thompson mają za sobą burzliwy związek. Najpierw jego zdrady wyszły na jaw, gdy była w ostatnim trymestrze ciąży. Wybaczyła mu, a on zrobił to ponownie. W lutym 2019 roku na imprezie pocałował Jordyn Woods, najlepszą przyjaciółkę Kylie Jenner.

Po tym zdarzeniu odwróciła się od niej cała rodzina Kardashianów. Khloe rozstała się z Tristanem, chociaż on ciągle stara się ją odzyskać.

ZOBACZ TAKŻE:

Khloe Kardashian ze ŁZAMI w oczach mówi o Jordyn Woods

Jordyn Woods przerywa milczenie. Opowiada szczegółowo: wtedy Tristan mnie pocałował

Tristan Thompson nie poddaje się i dalej chce odzyskać Khloe Kardashian. Znowu skomentował jej zdjęcie!

Jordyn Woods

Jordyn Woods fot. Forum/Backgrid

Tristan Thompson fot. Forum/Backgrid

Khloe Kardashian fot. Forum/Backgrid