W życiu Khloe Kardashian (35 l.) na początku tego roku dużo się działo – niestety, nie były to tylko pozytywne zdarzenia. Została po raz kolejny zdradzona przez swojego partnera Tristana Thompsona. Kobietą, z którą się całował była Jordyn Woods, przyjaciółka Kylie Jenner. Czy Khloe wciąż czuje do niej żal? Wypowiedziała się na ten temat w długim poście na Instastories.

Jordyn Woods 9 miesięcy po skandalu z Tristanem Thompsonem mówi o CIĄŻY

Khloe Kardashian wybaczyła Jordyn Woods

Khloe Kardashian opublikowała w swojej relacji na Instagramie emocjonalny wpis:

Widzę wiele komentarzy na temat odcinka „Z kamerą u Kardashianów” z zeszłego tygodnia. Nie lubię mówić o tym wszystkim, ponieważ jestem pewna, że wszyscy są ponad tym, tak jak ja, ale denerwuję się, że ludzie próbują stworzyć coś, czego tak naprawdę nie ma. Nie mam żadnych negatywnych ani nienawistnych uczuć w stosunku do NIKOGO! Chodzi mi o to, że życie jest krótkie!

Tristan Thompson napisał na Instagramie post WYCHWALAJĄCY Khloe Kardashian

Dalej pisze o przebaczeniu.

Kim jestem, aby skazać kogoś innego? Tak, wolno mi czuć ból. Byłoby dla mnie nienaturalne udawać, że tak nie jest. Osobiście nie chcę chować urazy. Pragnę pokoju w moim życiu. Trzymając się nienawiści, w końcu tylko mnie to skrzywdzi (…) Przebaczenie jest siłą, a nie słabością. (…) Powodem, dla którego zdecydowałam się opublikować mój poprzedni post, jest to, że widzę wielu ludzi, którzy pytają, dlaczego nie zachowuje się tak samo w  stosunku do Jordyn? Ta wiadomość jest dla Jordyn. Ta wiadomość dotyczy WSZYSTKICH stron zaangażowanych w sytuacje, które kiedykolwiek mnie skrzywdziły. Wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy popełniamy błędy, w tym ja. Nienawiść jest ciężka i mam dość noszenia tego ze sobą.

Tristan Thompson chce odzyskać Khloe Kardashian

Chociaż wygląda na to, że Khloe już dawno ruszyła do przodu i teraz opieka nad córką jest jej priorytetem, Tristan wciąż próbuje ją odzyskać. Wysyła jej prezenty, komentuje zdjęcia i pisze zachwalające posty na jej temat.

ZOBACZ: Khloe Kardashian nie potrzebuje ochrony, bo ma fanów! Tristan Thompson po raz kolejny przypomina o sobie

Khloe Kardashian fot. Forum/BACKGRID

Jordyn Woods

Jordyn Woods fot. Forum/BACKGRID

Tristan Thompson fot. Forum/BACKGRID