Za sobą ma już małżeństwo, rozwód i burzliwy związek z Sienną Miller. I kilka zdrad na koncie. Niedawno znalazł sobie nową kobietę, bogatą rozwódkę z dwójką dzieci, pracującą dla magazynu Harper’s Bazaar Kim Hersov.

Media jeszcze nie zdążyły rozpisać się o nim na dobre, a tu Jude Law (zobacz tapety) zjawia się w Cannes samiuteńki, aczkolwiek na pewno nie przygnębiony.

Jak się okazało, Kim jest już przeszłością.

Jak podaje Daily Mail, Hersov była \”nieco urażona\” postawą byłego już kochanka.

– To wtedy dowiedziała się, że ich związek się skończył – powiedział jej znajomy. Jude\’owi nie chciało się nawet zadzwonić.

– Kim jest damą i takie zachowanie na pewno specjalnie jej nie ruszyło. A Jude\’owi bardzo odpowiadała atmosfera w Cannes i fakt, że jest singlem. Po ich ostatniej wspólnej podróży do Indii Kim myślała, że będzie z tego coś poważniejszego. Niestety nie.

Law uznał, że musi się skupić na swojej karierze.

– Dla niego to nie było nic poważnego. Zwykły flirt, odrobina zabawy – powiedział przyjaciel aktora. – Chce się skoncentrować na aktorstwie, co jest jego prawdziwą pasją.

Słowa te potwierdził rzecznik gwiazdy, który przyznał, że Jude jest \”szczęśliwym singlem skoncentrowanym na pracy\”.

Gazeta dodaje, że Kim na pewno nie będzie tęsknić za pocałunkami aktora, bo całuje ponoć wyjątkowo marnie.

– Trzy dni zeszły na ciągłej powtórce ujęć, zanim pocałował Norah Jones jak należy – wyznał jeden z członków ekipy filmowej My Blueberry Nights, gdzie aktor i piosenkarka grają razem.